Martyniuk UWIÓDŁ nastolatkę! Zaszła w CIĄŻĘ!

19-latka w ciąży. Martyniuk ojcem.

Sieć żyje tematem Zenka Martyniuka oraz wszystkiego, co dzieje się w okół niego. Zenek wczoraj wystąpił na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach. Był niekwestionowaną gwiazdą wieczoru, gdzie znów błysnął hitem „Przez Twe Oczy Zielone”. Publiczność była zachwycona. 

Niedawno na jaw wyszły niemoralne propozycje rzekomo składane Zenkowi podczas jego występów na prywatnych weselach. Później głośno było o problemach jego syna – najpierw związanych z niedozwolonymi substancjami. Wcześnjej dużo mówiło się o ślubie syna Zenka. Gwiazdor miał wydać na wesele syna ponad milion złotych. Jak się okazało, na jaw wyszło, że Martyniuk miał uwieść 19-letnią…

dziewczynę, ta zaszła z nim w ciążę. Rodzina panny młodej nalegała na szybki ślub, więc ten się odbył. Na wesele Zenek miał wydać ponad milion. Uświetnił także tę uroczystość swoim występem – wideo poniżej. Syn Zenka poślubił 19-latkę z Wielkopolski, jednak sielanka nie trwała długo. Pierwsza afera wybuchła w grudniu, gdy syn Zenka miał nie wpuścić żony do domu. Zdaniem mediów był pod wpływem narkotyków. Wybranka młodego Martyniuka urodziła w lutym. 

CZYTAJ TAKŻE: Prawda wyszła na JAW! Zenek Martyniuk przyznał, że jego SYN jest…

Syn Zenona nie przebywał ze swoją żoną. Niedawno zapewniał, że się rozwiedzie i ostro skrytykował 19-latkę oraz jej rodzinę. Kilka dni później zmienił jednak zdanie i zapewnił, że między nimi wszystko układa się dobrze. Jak wiadomo Zenek Martyniuk usilnie walczy o jak najlepszą przyszłość syna. Zenek bardzo martwi się o swoje dziecko oraz synową. Podobno za jego namową para pojechała modlić się o szczęście do sanktuarium w Licheniu.

Jak wyznaje syn Zenka – chce on ratować swoje małżeństwo. Osoby z kręgu znajomych zapewniają o wielkiej trosce Zenka o tę sprawę. „On też walczy o ich szczęście. Bardzo chciałby aby wszystko się ułożyło”. „Zenek i Danka robią, co mogą by ich synowej oraz Danielowi wszystko ułożyło się szczęśliwie”. Wiele osób twierdzi, że pomimo wszystkich negatywnych wydarzeń Daniel bardzo kocha żonę i chce dla niej jak najlepiej.

https://youtu.be/lmkqkuhOBWo

Komentarze