Martyniuk WYZNAŁ prawdę! Okazało się, że jest…

Daniel Martyniuk- to syn znanego artysty Zenka Martyniuka, wokalisty zespołu Akcent. Cały czas jest w centrum zainteresowania poprzez zachowanie względem swojej żony oraz ich potencjalnego rozwodu.

Po serii zapewnień o rozwodzie i aferom na łamach prasy syn króla disco polo zapewnia o tym, że z żoną Eweliną tworzą jednak zgrany duet. W ostatnim czasie pojawiło się wiele medialnych afer dotyczących rozpadu małżeństwa Eweliny i Daniela Martyniuków.

 

Syn króla disco polo jasno jednak przedstawia sytuację. Jest zdeterminowany i z dużą pewnością siebie twierdzi, że rozwodu nie będzie. Czy tak samo uważa jego małżonka?

 

Mężczyzna jakiś czas temu usunął już konta w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których obrażał żonę i jej rodzinę. Ponoć walczy z nałogami i chce stać się wzorowym ojcem i partnerem. Ostatnio nawet pojechał do Lichenia, żeby modlić się o boską interwencję.

Tymczasem Ewelina Martyniuk wyznaje, że nie wierzy w przemianę męża. Kobieta od lipca tego roku nalega na rozwód. W przeciwieństwie do męża unika mediów i nie chce komentować ich życia prywatnego.

 

ZOBACZ TEŻ:Wiadomo, co stało się z ks. Tymoteuszem Szydło! Plotki okazały się…

 

Za to Daniel postanowił ostatnio zabrać głos za ich oboje. W rozmowie z „Twoim Imperium” powiedział:

„Była wspólna kolacja, ale wolałbym szerzej o tym nie mówić, gdyż jest to dla nas bardzo osobista sprawa. Zapewniam, że w tej kwestii wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ewelina i ja jesteśmy razem”!

Daniel Martyniuk stanął na ślubnym kobiercu z uroczą Eweliną 6 października 2018 roku.

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęcia:YouTube

Komentarze