Matka przez lata więziła ją w klatce dla zwierząt! Dziewczynka zachowuje się jak (…)!

klatce

12-letnia dziewczynka z rosyjskiej miejscowości Orzeł przez lata przeżywała prawdziwe piekło. Wszystko przez matkę, która więziła ją w klatce dla zwierząt! Dziecko nie miało żadnego kontaktu z rówieśnikami i otoczeniem, a jej jedynymi towarzyszami były świnie i psy! Zachowanie Rosjanki niczym nie odbiega od zachowania zwierząt! 

Dziewczynka pochodzi z wielodzietnej rodziny i jest ósmym dzieckiem swojej matki. Niestety dziecko urodziło się z upośledzeniem umysłowym, a jego matka wpadła na najgorszy z możliwych pomysłów i postanowiła odizolować je od reszty rodzeństwa. 12-latka niemal całe życie spędziła w klatce dla zwierząt. Żyła w chlewie razem ze świniami i pilnującymi je psami. Gehenna dziecka trwała latami. Kiedy ją znaleziono zachowywała się jak pies, była odwodniona i wyglądała na 6-latkę.

 

 

 

 

 

Policjanci wpadli na trop dziecka tylko dlatego, że 12-latka uciekła ze swojego więzienia. Kiedy próbowali się z nią porozumieć warczała i wydawała z siebie odgłosy podobne do szczekania psa. Dziewczynka porusza się również na czworakach i prawdopodobnie wydaje jej się, że jest psem. Rosjanka przebywa obecnie w jednym z moskiewskich szpitali, gdzie zajmują się nią wysoko wykwalifikowani specjaliści. Kontakt z dzieckiem jest praktycznie niemożliwy. 12-latka szczeka na lekarzy i woli spać na podłodze niż łóżku. Matka dziewczynki została zatrzymana przez policję. W toku prowadzonego śledztwa okazało się, że kobieta ma poważne problemy z alkoholem, a swoją córkę sprzedawała pedofilom w zamian za najtańszą wódkę. Czeczence grozi wieloletnie więzienie.

 

ZOBACZ TAKŻE:Trzy miesiące temu urodziła dziecko! Pokazała jak teraz wygląda jej brzuch…

 

źródła: dailymirror.co.uk, foto pixabay.com

 

 

 

 

 

Komentarze