Mąż zaproponował swojej żonie TRÓJKĄT! Jej odpowiedź go ZSZOKOWAŁA!

trójkąt

Wielu mężczyzn skrycie marzy o trójkącie. Pewien mąż postanowił przełamać swoje opory i złożył taką propozycję swojej żonie… Co usłyszał w zamian?

Ukryte pragnienia

Pewien mężczyzna bardzo nudził się w swoim związku i zapragnął odrobiny pikanterii. A ponieważ miał żonę i nie chciał jej zdradzać, postanowił wprost zaproponować jej miłosny trójkąt. Czy jego ukochana przystała na tę „kuszącą” propozycję?

Powiedziała…

Kobieta niemalże od razu zgodziła się na trójkąt, ale jej odpowiedź wprowadziła jej męża w niemałe osłupienie. Swoją historią postanowiła podzielić się w sieci, gdzie napisała:

„Jak mi mąż nieśmiało zaproponował trójkącik, to zapytałam, czy wybrał już dla nas partnera”.

Jak zareagował na to jej mąż?

Kiedy mężczyzna usłyszał, że jego żona chciałaby, żeby w ich łóżku zagościł inny facet, wprost zdębiał. Był bowiem przekonany, że do wspólnych igraszek dołączy młodsza i atrakcyjna kobieta.

„Powiedziałam, że zgodzę się pod warunkiem, że najpierw powitamy w sypialni faceta wybranego przeze mnie. I tak już 3 rok nie ma trójkącika” – dodała rozbawiając tym internautów.

Rozbawione do łez internautki

Kobieta o której piszemy zapewne jest tylko jedną z milionów kobiet na całym świecie, którym zaproponowano miłosny trójkąt. Jej sposób na ostudzenie  napalonego partnera okazał się strzałem w dziesiątkę i wielką inspiracją dla innych kobiet.

„Mistrzostwo świata. Raz na zawsze przestanie myśleć o głupotach” – napisała jedna z nich.

„Szach mat! Dziś wypróbuję na moim mężczyźnie” – dodała kolejna.

„Popłakałam się ze śmiechu, przysięgam” – napisała ostatnia.

Czytaj też: 7 powodów, dla których pary PRZESTAJĄ uprawiać stosunek po porodzie…

Źródło: Lelum.pl

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze