MĘŻCZYZNA karmiący PIERSIĄ? Ten facet wpadł na pewien ŚWIETNY pomysł!

piersią

Podanie dziecku butelki z mlekiem nie zawsze jest łatwe i może być wielkim wyzwaniem, szczególnie dla świeżo upieczonych tatusiów. Pewien mężczyzna wpadł jednak na pewien świetny pomysł!

Karmienie dziecka nie jest łatwą sprawą. Często bywa tak, że dziecko najzwyczajniej w świecie odmawia przyjęcia butelki. W sytuacji, kiedy mama musi wyjść z domu, wielu tatusiów waha się, czy będzie w stanie podać dziecku mleko. Pewien tata postanowił pójść o krok dalej i „karmił piersią” swoją córkę, gdy jej mamy nie było w domu. Rezultat jest dość zabawny i z pewnością warty obejrzenia!

Hit Twittera

Mężczyzna opublikował na Twitterze wideo, na którym widzimy, jak karmi swoje dziecko butelką, która jest strategicznie schowana pod jego bluzą. Dziecko bez problemu wysysa z butelki mleko. Film otrzymał tysiące pozytywnych komentarzy, w których internauci pochwalili tatę za jego „cudowne zaangażowanie” i opiekę nad maleństwem.

Niektórzy komentujący pisali, że jest „bardzo kreatywny” i powinien otrzymać tytuł „ojca roku”.

„To właśnie jest prawdziwy tatą, który dokłada wszelkich starań dzięki mądremu myśleniu!”. „Tacy ojcowie jak on sprawiają, że wierzę w ludzkość!” – pisali internauci.

Zobaczcie sami!

Czytaj też: Karmiła swoje dziecko piersią! Gdy się obudziła… maluch już nie żył!

https://twitter.com/_SJPeace_/status/1196112929743155200

Źródło: Twitter

Zdjęcie: Twitter

Komentarze