Miała ochotę krzyczeć! Po wejściu do łazienki ZAUWAŻYŁA TO…

Miała ochotę krzyczeć! Po wejściu do łazienki ZAUWAŻYŁA TO…

Historia Areiki Hill brzmi jak ponury żart. Niestety, okazał się on prawdą! W dniu, w którym kobieta postanowiła uciąć sobie drzemkę, w jej domu wydarzyło się coś okropnego. Po przebudzeniu się, młoda matka zauważyła obcą kobietę, która wtargnęła do jej domu. 

Gdy Areiki Hill przebudziła się, postanowiła zobaczyć co robią jej bliscy. Widok, który zastał ją w łazience był szokujący. Intruzka, która w międzyczasie weszła do posiadłości próbowała rozebrać 2-letniego synka mieszkanki stanu Ohio w Stanach Zjednoczonych. Z relacji pani Hill wynika, że 22-latka przygotowywała kąpiel dla jej dziecka! 

Areiki Hill natychmiast zaczęła krzyczeć, a do łazienki wbiegł jej zszokowany mąż. Kobieta zdołała zabrać z rąk obcej 22-latki dziecko, a jej partner zadzwonił po funkcjonariuszy policji. Rodzina obezwładniła kobietę, zanim na miejscu pojawili się policjanci. 

22-letnia Elizabeth Hixon została oskarżona o włamanie się do domu państwa Hill. Nie wiadomo, jakim motywem się kierowała i co właściwie chciała zrobić. Okazuje się, że kobieta nie poniosła póki co żadnych poważnych konsekwencji, ponieważ wyszła z aresztu po tym, jak jej rodzina wpłaciła kaucję. 

O komentarz poproszono matkę włamywaczki. Kobieta stwierdziła, że jej córka nie miała złych intencji i nie chciała zrobić krzywdy dziecku. 

Źródło: Pikio

Zdjęcie: Pixabay

 

 

`

 

Komentarze