Miley Cyrus znów szokuje. Ledwie rozstała się z Kaitlynn, a już ma nowego partnera!

Sławę zyskała grając tytułową rolę w serialu „Hannah Montana”. Wtedy na punkcie uroczej i bardzo zdolnej gwiazdy oszaleli młodzi widzowie na całym świecie. Lecz po pewnym czasie Miley Cyrus zaczęła się upodabniać do Britney Spears.  W krótkim czasie ze słodkiej i niewinnej dziewczyny zamieniła się w skandalistkę. Fani z przerażeniem patrzyli na kontrowersyjne stylizacje i wulgarne zachowanie celebrytki. Ponadto nikt nie postrzegał jej jako autorytetu dla młodzieży. Ostatnio wybuchło spore zamieszanie wokół jej życia uczuciowego, zwłaszcza po tym, jak okazało się, że rozstała się z mężem. Małżeństwo z Liamem trwało bardzo krótko, a przerwał je romans piosenkarki i Kaitlynn Carter. To uczucie również nie przetrwało próby czasu. Teraz Miley znów jest zakochana. 

Widać, że gwiazda ma słabość do Australijczyków. Okazuje się, że stamtąd pochodzi jej nowy wybranek, Cody Simpson. 22-latek, podobnie jak jego dziewczyna, jest muzykiem. Wprawdzie nie zrobił jeszcze tak oszałamiającej kariery jak Miley, ale mimo to udało mu się zdobyć jej serce. 

Pierwsze wzmianki o ich rzekomym związku pojawiły się, gdy do sieci wyciekł materiał. Można na nim dostrzec Miley i Cody’ego w czułych objęciach. Doniesienia potwierdził sam Simpson, gdy na Instagramie opublikował zdjęcia z ukochaną. Pochwalił się również śniadaniem, które dla niego przygotowała. Czyżby Cyrus znalazła szczęście w ramionach młodszego partnera?

Komentarze