Misiewicz wziął ŚLUB? Są ZDJĘCIA!

Bartłomiej Misiewicz wziął ślub? Są zdjęcia.

Misiewicz popularność zdobył dzięki swojej błyskawicznej kariery u boku Antoniego Macierewicza. W 2015 roku Misiewicz zaczął pełnić funkcję rzecznika prasowego Ministerstwa Obrony Narodowej. Później jego kariera wystrzeliła.

Jednak zawrotna kariera Misiewicza wyhamowała. Niektórzy sądzą, że to przez jego zbytnią pewność siebie. Niestety wiele zarzutów nadużywania swojej władzy dało o sobie znać. Misiewicza zatrzymało CBA. Spędził kilka miesięcy w areszcie. Teraz chce dowieść swojej niewinności.

Misiewicz po wpłaceniu 100 tysięcy złotych kaucji opuścił areszt. Skupił się wtedy na życiu prywatnym. Oświadczył się swojej 26-letniej partnerce. Kobieta jest bizneswoman. Zdaniem niektórych pobyt w areszcie pomógł scementować związek Bartłomieja Misiewicza z 26-latką.

”Wybranka Bartka ma 26 lat, jest poważną panią bizneswoman, pracuje w branży transportowej. Są ze sobą od roku, poznali się przez wspólnych znajomych i od razu zaiskrzyło między nimi a pobyt Bartka w areszcie tylko scementował ich związek. Był oczywiście pierścionek zaręczynowy, kilka ciepłych słów, pocałunki. Ślub już za rok – mówił w rozmowie z Super Expressem przyjaciel Misiewicza.

Teraz Misiewicz na swoim profilu Instagramowym opublikował ciekawe zdjęcie. Chociaż widać, że para tylko gości na weselu, podpis Misiewicza jest dwuznaczny. Być może niedługo Misiewicz opublikuje więcej zdjęć z imprezy.

„Państwo Młodzi & państwo Misiewicz”.

Czy to oznacza, że Bartłomiej Misiewicz wziął ślub? 

Komentarze