MUSIAŁ ROZKOCHAŁ W SOBIE wpływową buisnesswoman. Zdecydowali się na…

zdecydowali

Maciej Musiał przebywa obecnie na wakacjach. Nie jest jednak tam sam, a z piękną, tajemniczą kobietą. Oboje zdecydowali się na wspólny urlop na pięknej Sri Lance. 

Trzeba przyznać, że Maciej Musiał ma ogromne powodzenie u kobiet. Nic w tym dziwnego. Nie dość, że jest piekielnie zdolnym aktorem to jest jeszcze bardzo przystojny. U jego boku widywano już wiele atrakcyjnych kobiet. Jednak od dłuższego czasu media spekulowały czy młody gwiazdor nie jest czasem singlem. Jak się okazuje, Maciej spędza swój zasłużony urlop u boku przedsiębiorczej, pięknej kobiety. Oboje zdecydowali się spędzić wolny czas na Sri Lance. Kim jest tajemnicza kobieta Maćka?

 

ZOBACZ TAKŻE: Znana modelka chciała pomóc AUSTRALII. Rozebrała się i ZEBRAŁA FORTUNĘ!

 

Aktualnie Musiał przebywa na Sri Lance, gdzie wypoczywa po bardzo pracowitym roku. Przypomnijmy, że aktor pojawił się w popularnej produkcji „Wiedźmin” który możecie oglądać na platformie Netflix , a także w serialu „1983”. Maciej Musiał nie wrzuca zbyt wiele zdjęć ze swoich wakacji na Instagram. Jednak zdecydował się na opublikowanie jednej fotografii, która wyjątkowo zwróciła uwagę fanów. Na zdjęciu widać długo damską nogę i Maćka leżącego na piasku. Fani już rozszyfrowali, kim może być tajemnicza piękność.

 

Prawdopodobnie chodzi o Natalię Maczek, założycielkę polskiej marki znanej na całym świecie MISBHV. Skąd taki pomysł? Wielbicielki Maćka Musiała zauważyły, że dziewczyna w tym samym czasie przebywa na Sri Lance, a poza tym ma pomalowane paznokcie u stóp na czerwono. Dokładnie tak samo jak osoba na zdjęciu u aktora. To jednak nie wszystkie wskazówki! Na swoim Instastory zarówno Maciej Musiał, jak i Natalia Maczek opublikowali zdjęcia i filmiki uroczej małpki na tle tego samego widoku. Maczek do tej pory była w związku, ale jak widać się to zmieniło. A może oboje wyjechali jako przyjaciele? Tego dowiemy się wkrótce!

 

zdecydowali
zdecydowali

 

Komentarze