Na Dzień Chłopaka dostał SZTUCZNĄ POCHWĘ!!! Co ONA kupiła!?

Dzień chłopaka to święto obchodzone w Polsce dnia 30 września. Tego dnia młodzi mężczyźni otrzymują drobne upominki od płci przeciwnej. Pewien młody mieszkaniec Nowego Yorku dostał od swojej dziewczyny nietypowy prezent!

 

 

Michael K. (lat 26) w dniu chłopaka otrzymał sztuczną waginę jako prezent od swojej partnerki Amy (lat 22). Na pytanie dlaczego taki upominek kupiła, jego luba powiedziała wprost, że prezent będzie mu przypominał o erotycznych uniesieniach razem spędzonych. Opowiedziała chłopakowi, że długo szukała odpowiedniej. Dla Amy ważny był kolor, zastosowany materiał do produkcji oraz głębokość sztucznej pochwy. Całe wydarzenie miało miejsce dokładnie rok temu, w obecne święto Michael już nie otrzyma żadnego prezentu, bo rozstał się z Amy. Ciekawe dlaczego?

 

 

Historii Dnia Chłopaka nikt nie zna. Nie wiemy, kiedy i przede wszystkim z czyjej inicjatywy powstało święto panów, które obchodzone jest 30 września. Wiadomo jedynie, że nie jest obchodzony jedynie w Polsce. Zagranicą obchodzimy to święto w innych terminach:

 

 

Malta – 7 lutego,
Wielka Brytania, Irlandia – 5 kwietnia,
Japonia – 5 maja,
Brazylia – 15 lipca,
Norwegia – 7 października,
Indie, Meksyk – 19 listopada,
Kanada – 25 listopada.

 

 

 

Źródło: Fakt / SuperExpress

Zdjęcię: Pixabay

Komentarze