Na ten moment czekali wszyscy! SIOSTRY GODLEWSKIE znów…

Siostry Godlewskie biją rekordy popularności. 

Zasłynęły jako piosenkarki wykonujące covery największych przebojów. Później każda poszła w swoją stronę: Gosia nadal śpiewa, a Esmeralda próbuje swoich sił jako sportsmenka w gali FameMMA. Co prawda mnóstwo ludzi wypowiada się o nich w niezbyt przychylny sposób, lecz na nich nie robi to najwyraźniej wielkiego wrażenia. Widocznie żyją w myśl zasady „Nieważne jak mówią, ważne aby mówili”. Jakiś czas temu całą Polskę zszokował nieoczekiwany zwrot akcji. Otóż okazało się, że słynne siostry pokłóciły się na śmierć i życie. Wydawało się, że już nigdy nie usiądą razem przed kamerą, aby zaśpiewać jakiś utwór… Co dalej ze słynnym duetem?

Monika i Małgorzata ostatnimi czasy nie szczędziły sobie gorzkich słów i ciężkich oskarżeń rzucanych w social mediach. Do historii przeszła także ich awantura na pokładzie samolotu. Pamiętamy również ostre słowa Esmeraldy na temat twórczości jej siostry. Nietrudno było zauważyć, że atmosfera między celebrytkami była niezbyt przyjazna. 

Ich fani mogą teraz odetchnąć z ulgą. Po jednym z ostatnich wpisów w internecie można stwierdzić, że Godlewskie trwają w zgodzie. Esmeralda pod zdjęciem dodała czuły opis: „Sztuka życia – to cieszyć się małym szczęściem. Siostrzyczki „. Pod postem szybko pojawiły się miłe komentarze i pytania o następne piosenki. Mniej życzliwi zastanawiają  się nad tym, jak szybko skończy się siostrzana miłość. 

Komentarze