Naga Godlewska znów masakruje KOLĘDĘ! Tym razem przesadziła!

godlewska

Małgorzata Godlewska jakiś czas temu zapewniała, że nie będzie wykonywać już kolęd. Piosenkarka postanowiła „umilić” swoim obserwatorom czas przedświąteczny i opublikowała kolejną kolędę w swoim wykonaniu. 

Tym razem gwiazda zwróciła na siebie uwagę strojem, teledyskiem i pseudoerotycznym wydźwiękiem nagrania i teledysku. Fani są załamani.

 

ZOBACZ TAKŻE: Królowa Elżbieta szuka pracownika! Ma odpowiadać za…

Tegoroczną kolędą, którą chwali się celebrytka, jest „Przybieżeli do Betlejem„. „Piosenkarka” disco-polo zdecydowała się na wykonanie utworu w nietypowym stroju – wyzywającej czerwonej bieliźnie. W trakcie występu Godlewska śpiewa, tańczy w sposób erotyczny do piosenki i występuje w dość ciekawej scenografii, prezentującej śnieżynki. Na śnieżynkach widnieją twarze znanych polityków m.in Donalda Trumpa, Władimira Putina, Angeli Merkel, czy Kim Dzong-Una.

 

Nie ma co ukrywać, wykonywanie kolędy w takim stroju i takiej aranżacji może wzbudzić co najmniej mieszane odczucia i emocje. I tak było tym razem. Fani nie kryli swojego oburzenia i skomentowali ostro filmik Godlewskiej:

 

„Zablokowałam, wyciszyłam żebym nigdy więcej nie musiał trafić na …to coś”

„Obleśne, Wszystko”

 

Zobaczcie sami:

https://www.youtube.com/watch?v=jzjf5gVBZqM

Komentarze