Królowa Elżbieta szuka pracownika! Ma odpowiadać za…

pracownika

Rodzina królewska Wielkiej Brytanii poszukuje pracownika. Poszukują kandydata na stanowisko menadżera zespołu ds. social mediów. 

„Czy to oficjalna wizyta państwowa, czy królewskie zaręczyny – twoim zadaniem będzie promowanie tych wydarzeń w sieci, by przykuły jak największą uwagę” – czytamy w ogłoszeniu zamieszczonym na portalu dla pracowników i pracodawców – LinkedIn. Przyszły pracownik Buckingham Palace może zarobić nawet do 50 tysięcy funtów rocznie. Ogłoszenie pojawiło się 12 grudnia. Pracownik byłby odpowiedzialny za prowadzenie mediów społecznościowych, zamieszczanie treści w sieci i całościową cyfrową strategię komunikacyjną rodziny królewskiej.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Wiadomo KTO będzie następcą królowej Elżbiety!

 

Osoba zatrudniona będzie pracowała 37 i pół godziny, od poniedziałku do piątku w Buckingham Palace. Kandydat na stanowisko powinien posiadać doświadczenie w prowadzeniu stron internetowych i mediów społecznościowych. Powinien posiadać „lekkie pióro”i sprawnie tworzyć treści, które będą cieszyć się dużym gronem odbiorców. Pracownik zatrudniony przez rodzinę królewską zarobi od 45 do 50 tysięcy funtów rocznie (230 – 250 tysięcy złotych). Ponadto osoba na stanowisku będzie miała zapewnione 33 dni wolne w roku, darmowy lunch i szkolenia. CV można wysyłać do 24 grudnia. Rozmowa rekrutacyjna odbędzie się w styczniu 2020 roku.

 

Pracując dla nas, twoja reputacja będzie cię wyprzedzać, gdziekolwiek się udasz” – zachęca rodzina królewska w ogłoszeniu o pracę.

 

Konta społecznościowe brytyjskiej rodziny królewskiej obserwują miliony użytkowników. Oficjalny profil na Instagramie ma 6,9 miliona obserwujących, na Twitterze wpisy śledzi 4 miliony użytkowników. Natomiast profil na Facebooku polubiło ponad 5 milionów osób.

 

 

źródło: theroyalhousehold, fot. unsplash

Komentarze