Nakaz ARESZTOWANIA Jurka Owsiaka?!

Mocne słowa Owsiaka na zakończenie Pol’and’Rock festiwal. Jest zdecydowana reakcja policji. 

Policja : „Wykonujemy czynności”

Jerzy zawisła podczas zamknięcia festiwalu Pol’and’Rock wygłosił ostre przemówienie.

”Czemu nie karzecie polityków, którzy zap*** samolotami za moje, k***, pieniądze? Dlaczego ich nie pociągniecie do odpowiedzialności? Nie ma na to zgody. Możecie mnie zabić na tej barykadzie. Możecie mi strzelić w łeb, ale nie cofnę się, bo Polska się stacza

,, Możecie mnie zarąbać, ale nie zamknięcie mi mordy! To wy trwonicie moje pieniądze. Zabieracie Westerplatte. K***, po co?! Od*** się od Westerplatte! Wsadzicie mnie za to do pierdla? To znajdę tam kumpli i rozsadzimy to od środka.

Do prokuratury oraz na policję trafiły tysiące zgłoszeń. Policja reaguje i już wiadomo, że wobec Jerzego Owsiaka zostanie zastosowany…

standardowy przebieg proceduralny. – My zajmujemy się każdym wykroczeniem, każdym przestępstwem. Jeżeli takie informacje spływają, jesteśmy zobowiązani, żeby jako policja wykonać czynności wyjaśniające w zakresie przestępstwa czy wykroczenia. Tak samo będzie i w tym wypadku. Niezależnie od tego, czy informacja ta spłynęła bezpośrednio na policję, czy została przekazana przez media – mówił podkom. Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Wielu komentatorów sądzi, że Owsiak powinien odpowiedzieć za swoje słowa a nawet trafić do aresztu. „Owsiak powinien pójść do aresztu” – pisze jeden z oburzonych internautów.

Policja informuje, że czynności wobec Owsiaka wyjaśnią, czy postępowanie w związku z popełnieniem wykroczenia lub przestępstwa będzie można wszcząć.

Komentarze