Nauczyciel zapobiegł masakrze w szkole! Rozbroił ucznia, który (…)!

ucznia

Nauczyciel z liceum w Oregonie (USA) został prawdziwym bohaterem swojej szkoły, a po tym co zrobił jego wychowankowie wręcz noszą go na rękach. Keanon Lowe rozbroił 18-letniego ucznia, który przyszedł do swojego liceum z naładowanym karabinem. Nie wiadomo czy chłopak chciał zabić swoich kolegów i koleżanki, czy skrzywdzić tylko siebie. 

Keanon Lowe zachował się jak profesjonalista, a sposób w jaki rozbroił 18-letniego ucznia wywołał ogromne słowa uznania wśród internautów na całym świecie. Nauczyciel z liceum w Oregonie kiedy zauważył, że Angel Grandos-Diaz ma ze sobą naładowany karabin podszedł do chłopaka, przytulił z całej siły i odebrał mu broń. Później okazało się, że przyczyną zachowania desperata był kryzys jaki przeżywał. Nastolatek rozstał się ze swoją dziewczyną i wpadł w depresję. Chłopak nie umiał wytłumaczyć policjantom co do końca chciał zrobić. Pewne jest tylko to, że miał zamiar skorzystać z karabinu.

 

 

 

 

 

Keanon Lowe, bohaterski nauczyciel udzielał później wywiadu kilku stacjom telewizyjnym. Nauczyciel przyznał, że nie bał się konfrontacji z uczniem i postanowił do niego podejść. Między mężczyznami doszło do słownej konfrontacji. W pewnym momencie Lowe podszedł do ucznia, przytulił z całej siły i odebrał mu naładowaną broń. Dzięki swojej bohaterskiej postawie nauczyciel z Oregonu zapobiegł strasznej tragedii. Grandos-Diaz najbliższe trzy lata spędzi w więzieniu. Czeka go również leczenie psychiatryczne.

 

ZOBACZ TAKŻE:STRAJK nauczycieli po wyborach! „Jeśli PiS przegra, to odwołają”

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com, wideo youtube.com

 

 

Komentarze