Nie płacisz abonamentu RTV? No to teraz …

abonamentu

Już od 21 listopada będziemy płacić więcej za abonament. Do tego czasu został zaledwie miesiąc więc mamy czas przygotować się na podwyżkę cen abonamentu. O co tak naprawdę chodzi? O jedną z najbardziej popularnych w ostatnim czasie dostępnych usług streamingowych.

Po 21 listopada będziemy płacić więcej za abonament. Podwyżki abonamentu dosięgną właścicieli platformy streamingowej HBO GO, bo właśnie o tę usługę chodzi! Aktualnie platforma HBO GO cieszy się ogromną popularnością w Polsce i konkuruje o odbiorców z drugim potentatem jakim jest Netflix. Właśnie teraz jej użytkownicy dowiadują się, że podnosi ceny. I choć już od jakiegoś czasu mówiło się o tym w kuluarach, to dopiero teraz fakt ten został potwierdzony. Do tej pory HBO GO wygrywało walkę o klientów właśnie dzięki niższym niż konkurencja cenom.

 

 

Do tej pory potencjalny odbiorca płacił za usługę 19, 99 złotych miesięcznie. Za miesiąc stawka ta wzrośnie do 24,99 złotych za 30 dni użytkowania. Skąd taka podwyżka? Głównym powodem wzrostu cen jest zwiększenie liczby dostępnej bazy filmów i seriali na platformie, za co HBO będzie pobierało większe pieniądze. Zdaniem HBO, które odniosło się do tematu, głównym powodem wzrostu cen za korzystanie z usługi jest:

 

to, że w nadchodzących miesiącach zwiększamy liczbę udostępnianych seriali, oferując jeszcze więcej amerykańskich produkcji HBO, takich jak Watchmen czy Czarnobyl, a także szereg seriali HBO produkowanych w Europie, takich jak Wataha czy Nieświadom .”

 

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:CENY paliwa w górę! Wiemy o ILE.

 

 

 

 

źródła: biznesinfo.pl, foto pixabay.com

 

Komentarze