Nie znaliście Krystyny Pawłowicz od tej strony! Czyżby odkryła swoje powołanie?

Krystyna Pawłowicz to jedna z najbarwniejszych postaci polskiej sceny politycznej. Jest znana ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi.

Posłanka Pawłowicz stale zaskakuje nas swoimi przemyśleniami. W związku z tym krytykuje wszelkie poglądy odmienne od jej własnych, a z sejmowej mównicy lubi wytykać innym politykom ich błędy. Zdaje się, że nawet nie obawia się konsekwencji, jakie może ponieść za swoje słowa. Dlatego też bardzo chętnie komentuje nie tylko politykę, ale i show biznes. Już raz udało jej się wywołać aferę swoją wypowiedzią o Julii Wieniawie. Jednak tym razem pani Krystyna przeszła samą siebie, a mianowicie zainteresowała się modą. Ponadto komentując nowy wygląd znanej osoby zdobyła się na pochwały!

Krystyna Pawłowicz lubi być w centrum uwagi. Nie dość, że stara się być aktywna w mediach, to jeszcze uważnie obserwuje innych sławnych lub jej zdaniem mniej sławnych ludzi. Tym razem posłanka wzięła na celownik Georgette Mosbacher. Co miała do powiedzenia na jej temat?

Wspomniana wyżej Pani Ambasador podzieliła się na Twitterze radosną nowiną o zniesieniu wiz do Stanów Zjednoczonych. Pod postem szybko pojawił się komentarz posłanki Prawa i Sprawiedliwości. Jednak o ile w kwestii samych wiz nie miała nic do dodania, to zwróciła szczególną uwagę na wygląd Georgette. 

„Pani Ambasador ma teraz fantastyczną, odmładzającą ją fryzurę. Do poprzedniej proszę nie wracać. Teraz jest bardzo dobrze” – zachwycała się Pawłowicz

Jej pochwały nie umknęły uwadze Karoliny Korwin – Piotrowskiej. Rozbawiona dziennikarka napisała „Krystyna została nagle stylistką i od razu jakoś milej”. Czy to oznacza, że pani poseł ma szansę na wielką karierę w świecie mody?

Komentarze