NIE żyje aktor Isaac Kappy!

Tragiczna wiadomość nadeszła ze świata telewizji i show-biznesu. Ta śmierć jest niewyobrażalną stratą dla świata kinematografii. Wszyscy zgodnie przyznają, że nie spodziewali się samobójstwa.

Aktora mogliśmy wielokrotnie oglądać w hitowych produkcjach emitowanych na Polsacie i TVN, w godzinach emisji przed telewizorami zasiadało wiele milionów Polaków. Niestety media obiegła dziś dramatyczna wiadomość, która wstrząsnęła widzami. 42- letni aktor popełnił samobójstwo i to wyjątkowo tragicznych okolicznościach. Nie żyje …

Świat mediów obiegła smutna informacja o samobójstwie znanego i uwielbianego przez widzów aktora Isaaca Kappy’ego – 42 latek nagle postanowił zakończyć swoje życie. Zrobił to w straszny sposób. Informację jako pierwsze podało „The ArizonaDaily Sun”. Aktor popełnił samobójstwo skacząc z wiaduktu prosto na autostradę, w momencie upadku został zmiażdżony przez nadjeżdżające z dużą prędkością auto. Zginął na miejscu.

Na miejsce błyskawicznie przyjechała policja i pogotowie, jednak lekarze stwierdzili zgon na miejscu wypadku. Siła upadku a następnie uderzenia były zbyt mocne by móc go uratować. Organy ścigania jednoznacznie stwierdziły samobójstwo i zamknęły śledztwo.

Isaac cieszył się dużym uznaniem na świecie, ale także w naszym kraju. Odegrał wiele znakomitych ról. W Polsacie i na antenie TVN oglądaliśmy go w „Thorze” czy produkcji „Terminator:Zbawienie”. 

Ponadto zagrał także w bardzo znanym serialu „Breaking Bad”, „Beerfesr” czy „Fanboys”. Każda jego rola spotykała się z bardzo przychylnymi opiniami krytyków. Nie wiadomo jakie były powody samobójstwa.

/Łukasz Tomaszkiewicz 

Komentarze