NIE żyje gwiazda TVN! Miała zaledwie 38 lat!

Dramatyczne wiadomości! Nie żyje wielka gwiazda.

Szokujące informacje. Tego nie spodziewał się nikt. Nie żyje gwiazda, którą wszyscy znaliśmy z popularnego show na TVN. Wszyscy są wstrząśnięci przedeczesną śmiercią celebrytki. Lubiły ją miliony Polaków!

Okoliczności śmierci nie są na razie znane, jednak już wzbudzają ogromne kontrowersje. Celebrytka zmarła w wieku zaledwie 38 lat! Mąż gwiazdy podejrzewa udział osób trzecich a nawet zamieszane w to grupy przestępcze. Niestety nie żyje…

Gwiazda programu „Wszystko o Miriam”, ten słynny w całym kraju show podzielił widzów. Materiały prezentowane w odcinkach zawsze budziły ogromne kontrowersje, przy jednocześnie sporej oglądalności. Niestety przekazano smutne wiadomości – nie żyje gwiazda show.

Nie żyje gwiazda TVN

Program „Wszystko o Miriam” polegał na walce 6 mężczyzn o serce Miriam Rivery. Uczestnicy jednak nie wiedzieli o bardzo istotnym szczególne – bohaterka, o którą zabiegali była transseksualnym mężczyzną, który nie usunął genitaliów. O wszystkim wiedzieli jedynie widzowie.

To właśnie dzięki temu programowi Miriam Riviera odniosła sukces w mediach, pojawiła się nawet w programie „Rozmowy w Toku” Ewy Drzyzgi. Celebrytka zmarła 5 lutego, jednak informację przekazano dopiero teraz. Miriam znaleziono powiedzoną w mieszkaniu w Meksyku. Oficjalnym powodem zgonu było samobójstwo, w które nie wierzy mąż.

Wszyscy podejrzewają udział zorganizowanych grup przestępczych w śmierci popularnej celebrytki.

 

 

 

Komentarze