NOWA decyzja ws. zabójstwa 10-latki! ZARZUTU NIE będzie!

Światło dzienne ujrzały nieznane fakty związane ze sprawą zabójstwa 10-letniej Kristiny.

Podejrzany o dokonanie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem Jakub A. użył do realizacji swojego planu auta z wypożyczalni. Po dokonaniu makabry, zwrócił je idealnie wysprzątane. Ponadto policja nie postawi zarzutu!

Technicy kryminalistyczni bardzo dokładnie weryfikują auto, którym A. miał uprowadzić 10-latkę na drodze ze szkoły do domu i wywieźć do lasu. Póki co nie znaleziono jednak żadnych śladów obecności dziecka w pojeździe.

– Kiedy oddawał auto, był zdenerwowany. Okazało się, że wysprzątał dokładnie wnętrze samochodu. Miał także wyprać tapicerkę na siedzeniach – mówi tvp.info jeden z rozmówców.

Zobacz także : Wyciekł OPIS zabójstwa 10-latki z Mrowin! „ROZERWAŁ jej narządy i…”

Nadal nieznana pozostaje tożsamość osoby, którą 22-latek nakłaniał do zabójstwa dziecka za kwotę 10 tysięcy złotych. To ta osoba po zabójstwie Kristiny doprowadziła śledczych do Jakuba A. Świadkowi jednak nic nie grozi – śledczy uznali, że osoba odmawiająca dokonania zabójstwa dziecka nie sądziła, że 22-latek naprawdę chce to zrobić. „Mógł nie wiedzieć, że A. zabije” – mówi nasze źródło w prokuraturze.

10-letnią Kristinę porwano i zamordowano 13 czerwca. Dziecko zniknęło w drodze ze szkoły do domu. Wieczorem tego samego dnia odnaleziono jej ciało – 6 km od Mrowin. 

W niedzielę policja zatrzymała 22-letniego Jakuba A. – studenta psychologii. Jak wskazuje podejrzany przyczyną mordu miała być zazdrość o matkę dziewczynki – A. uznał, że 10-latka stoi na przeszkodzie między nim a kobietą. 

Komentarze