Nowe informacje ws. Ranczo! Zdradzono szczegóły!

ranczo

Fani serialu „Ranczo” są przeszczęśliwi z faktu, że ich ulubiony serial powróci na antenę telewizji. Mówiono o nowych odcinkach, zapowiadano nawet film fabularny. Tymczasem jedna z aktorek grająca w serialu zdradziła informacje, że prace nad produkcją zostały wstrzymane. Ponadto zdradziła co jest tego powodem.

Ranczo to zdecydowanie jeden z ulubionych seriali Polaków. Swoją popularność zdobył dzięki swojskiemu klimatowi i nawiązaniom do sytuacji politycznej w serialu. Ponadto w lutym 2019 roku pojawiły się informacje, że kultowa produkcja powróci na ekrany widzów, choć w okrojonej obsadzie. Mówiono nie tylko kolejnych odcinkach serialu, ale także o pełnometrażowym filmie. Niestety, fanów produkcji zasmuciła Grażyna Zielińska, która w serialu wcielała się w „babkę”.

 

ZOBACZ TAKŻE:TUSK OSTRO SKOMENTOWAŁ RZĄDY PIS: ,,Grozi nam wypier…!”

 

Grażyna Zielińska, czyli serialowa zielarka, zdradziła w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post, że prace nad nowymi odcinkami serialu zostały wstrzymane. Powodem są rzekomo problemy z budżetem. 

” Informacje te krążą od półtora roku. Kazali nam rezerwować terminy i złożyć oświadczenie, że zgadzamy się wziąć udział w ewentualnej kontynuacji serialu. Mieliśmy zacząć zdjęcia w sierpniu, potem we wrześniu. Ale z tego co wiem, produkcja nie dostała pieniędzy. Miał być film fabularny, a potem 6 odcinków serialu z możliwością przedłużenia (…) Sprawa utknęła i zapadła cisza. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze, których nie ma” – skomentowała aktorka 

 

fot. facebook

 

 

Komentarze