Obronił dom przed trzema zamaskowanymi złodziejami! Zobacz w jaki sposób się z nimi rozprawił!

trzema

35-letni agent nieruchomości wykazał się nie lada odwagą i dzięki swojej czujności obronił dom przed trzema zamaskowanymi złodziejami. Do próby włamania doszło późnym wieczorem w Manchesterze w Wielkiej Brytanii. Asif Ali znajdował się w salonie. gdzie rozmawiał przez telefon z jednym ze swoich klientów. Wtedy zaniepokoiło go zachowanie psów, które zaczęły szczekać. Kiedy wyszedł zobaczyć co się stało zauważył zakapturzonego mężczyznę w kominiarce na głowie, który idzie w jego stronę. Brytyjczyk nie zastanawiał się nawet chwili i postanowił stawić czoła napastnikowi.

Między 35-latkiem, a włamywaczem doszło do walki. Wściekły agent nieruchomości uchylił się przed ciosem i wyprowadził serię uderzeń, które wyraźnie ogłuszyły napastnika. Wtedy do budynku weszło jego dwóch towarzyszy, którzy ruszyli na pomoc swojemu koledze. Na szczęście Asif Ali nie stracił rezonu i poradził sobie z trzema bandytami jednocześnie. Całą akcję nagrały kamery zainstalowane w mieszkaniu 35-latka. Mężczyzna przyznał po wszystkim, że działał instynktownie i był tak wściekły, że gdyby rabusie nie uciekli zatłukł by ich żywcem.

 

ZOBACZ:Dramat Michała Szpaka. Kto mógł zrobić mu coś takiego?!

 

Brytyjczyk wykazał się nie lada odwagą i obronił nie tylko dom, ale i swoją żonę, która spała w tym czasie w sypialni na piętrze. Policjanci są pełni uznania dla mężczyzny, ponieważ nie wiadomo jakie zamiary względem domowników mieli przestępcy. Sytuacja była naprawdę dynamiczna, a złodziei zaskoczyło to, że agent nieruchomości zawzięcie się bronił. Ostatecznie 35-latek wyszedł z tego obronną ręką i wyrzucił wszystkich napastników za drzwi domu. Później okazało się, że na zewnątrz czekał ich czwarty kolega.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:KRADZIEŻ NA DRUT! Złodziej czekał na nią przed sklepem! [VIDEO]

 

 

 

Asif Ali zeznał również, że jeden z napastników widząc, że jest twardym przeciwnikiem sięgnął po nóż i zaczął do niego mówić „zabiję cię”. Na szczęście mieszkaniec Manchesteru zachował zimną krew i pobiegł do kuchni po kilka ostrych noży. Kiedy napastnik zobaczył, że 35-latek biegnie na niego z nimi szybko zmiękł i zarówno on jak i jego koledzy uciekli z terenu posesji. Nagranie z całej sytuacji zostało opublikowane w sieci. Mężczyzna oferuje 5 tys, funtów dla osoby, która pomoże ustalić mu ich tożsamość.

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

 

Komentarze