Obrzydliwy hejt ślicznej Marleny z „Rolnika”!!! Co go spowodowało?

Nowa edycja programu „Rolnik szuka żony” budzi sporo emocji. Tym razem fala hejtu, skierowana w stronę 22-letniej Marleny,  zalała internet. Wyzywają ją od najgorszych! Co spowodowało, że widzowie programu tak nienawidzą Marleny?

 

Marlena, która walczy o serce Seweryna, w sieci zyskała opinię zarozumiałej dziewczyny z prowincji, która źle odnosi się do innych. Pod jej adresem padły także okropne wyzwiska.

W odwecie, fani Marleny, założyli na facebooku grupę „Bronimy Marleny z programu Rolnik szuka żony”. Przeprowadzono nawet dziennikarskie śledztwo. Okazało się, że dziewczyna zmaga się z wieloma przeciwnościami losu.

 

„Dziewczyna wychowuje się w wielodzietnej rodzinie. Ma czwórkę rodzeństwa. Jej mama jest ciężko chora na raka, a Marlena pracuje m.in. na jej chemioterapię. Dojeżdża ponad 100 km do Warszawy, by pracować przez 2 dni w restauracji od rana do nocy, śpiąc w międzyczasie 3-4 godziny, by po 2 dniach tego maratonu wrócić do domu na chwilę odpoczynku” – napisali twórcy grupy.

 

 

Marlena oficjalnie podziękowała fanom programu za wsparcie.

 

Jeden z internatów podniósł też kwestię, że taki hejt może doprowadzić do tragedii. Administratorzy strony zapewniają, że najbardziej agresywni w sieci hejterzy mogą spodziewać się pozwów.

 

Źródło: Internet, Facebook

Foto:Facebook

Komentarze