Od kilku dni narzekał na ból zęba! Nie żyje bo nie mógł (…)!

zęba

Prawdziwy dramat przeżywał 34-letni John Hopkins z Newcastle w Wielkiej Brytanii. Mężczyzna od kilku dni odczuwał przeraźliwy ból zęba, a nie mógł w ogóle dostać się do dentysty. Fakt ten pchnął go do przerażającej decyzji. 34-latek z powodu bólu targnął się na swoje życie! 

Problemy Johna zaczęły się w poniedziałek. 34-latek narzekał na ból dwóch szóstek, w których pojawiły się duże ubytki i próchnica. Mężczyzna zapisał się do stomatologa i czekał na wizytę w długiej kolejce oczekujących. Wizyta miała odbyć się w przyszłym tygodniu. Niestety Brytyjczyk nie zaczynał tracić cierpliwość, ponieważ z każdym dniem zęby bolały go coraz bardziej. John brał niezliczone ilości środków przeciwbólowych, które popijał alkoholem. Dzięki temu uspokajał się na chwilę i mógł normalnie spać. 

 

 

 

Niestety okazało się, że nie jest to dobre rozwiązanie na dłuższą metę. 34-latek stracił w końcu cierpliwość i postanowił skrócić swoje męczarnie. Zrobił to w najgorszy z możliwych sposobów. Mężczyzna popełnił samobójstwo w swoim mieszkaniu. Na ciało syna natrafiła jego matka. Kobieta martwiła się, że John nie odbiera od niej telefonów i postanowiła go odwiedzić. To właśnie wtedy dokonała makabrycznego znaleziska. Brytyjka przyznała, że jest zrozpaczona tym co spotkało jej dziecko. Kobieta podkreśliła, że 34-latek był normalnym mężczyzną i nic nie wskazywało na to, że z tak błahego powodu odbierze sobie życie.

 

ZOBACZ TAKŻE:TYLE zarobisz w żabce na start! Gwarantowane aż…

 

 

źródła: dailyamil.co.uk, foto pixabay.com

 

 

Komentarze