TYLE zarobisz w żabce na start! Gwarantowane aż…

żabka

Franczyzobiorcy, którzy zdecydują się otworzyć sklep pod szyldem żabki, będą mieli zagwarantowane aż…

Sieć sklepów żabka wprowadza korzystne i zachęcające zmiany w ofercie dla nowych franczyzobiorców. Przez pierwsze pół roku będą oni mieli zagwarantowaną kwotę 15 tysięcy złotych (netto), bez względu na obroty jakie przynosi sklep.

 

„Przedsiębiorcy, którzy między 1 października 2019 r. a 31 marca 2020 r. podpiszą z siecią umowę, przez pierwsze sześć miesięcy będą mieć gwarantowany przychód nie mniejszy niż 15 tys. zł netto, niezależnie od obrotu” – informuje sieć handlowa w komunikacie.

 

ZOBACZ TEŻ:Nie potrafisz pozbyć się DYSTANSU w relacjach z drugą OSOBĄ? To może być syndrom…

 

Oferta jest skierowana do osób zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu pod marką Żabki. Podpisując umowę z siecią, oprócz gwarancji minimalnego przychodu, franczyzobiorcy otrzymują też gotowy do prowadzenia, w pełni wyposażony i zatowarowany sklep.

 

Ponadto będzie zapewnione pełne wsparcie logistyczne, technologiczne oraz marketingowe, co zdaniem sieci przekłada się skutecznie na efektywność sprzedaży.

 

ZOBACZ TEŻ:DRASTYCZNA zmiana pogody! Już od środy…

 

„Z pewnością nasza oferta to atrakcyjna alternatywa dla osób planujących własny biznes od zera, ale także szansa dla osób potrzebujących wsparcia w aktywizacji zawodowej, na przykład ze starszej grupy wiekowej. Jesteśmy dumni, że dokładamy swoją cegiełkę do rozwoju przedsiębiorczości wśród Polaków”– zapewnia Adam Manikowski, wiceprezes Żabka Polska.

 

 

Źródło:wpfinanse

Źródło zdjęcia:YouTube

Komentarze