Odchudzanie: ten prosty napój dosłownie ROZPUSZCZA tkankę tłuszczową!

Fundamentem dla zachowania szczupłej sylwetki jest odpowiednia dieta i ćwiczenia. Mówi się też, że lepiej chudnąć powoli i rozsądnie, niż później męczyć się z efektem jo-jo. 

Ale jak wiadomo po pewnym czasie pojawiają się kryzysy i chęci przyspieszenia tego procesu. Dlatego przychodzimy z przepisem na napój, który w bezpieczny sposób przyspieszy odchudzanie. Zamiast sięgać po suplementy i sztuczne wspomagacze przygotuj od podstaw miksturę ułatwiającą walkę z nadprogramowymi kilogramami. Potrzebujesz tylko czterech składników, które bez problemu dostaniesz w każdym sklepie spożywczym. Natomiast przygotowanie napoju zajmie Ci tylko kilka minut. Po wypiciu zawarte w nim chilli i cytryna natychmiast rozprawią się z tłuszczem. 

Przygotuj 240 ml wody (niepełna szklanka), łyżkę octu jabłkowego, ćwierć łyżeczki zmielonego chilli i cytrynę. Pamiętaj o jednym: cytryna musi być bio, czyli jak najlepszej jakości, nieskażona chemikaliami. 

Na początku dokładnie umyj cytrynę. Obierz ją, a skórkę umieść w naczyniu i zalej gorącą wodą. Pozostaw na 10 minut. 

Z pozostałego miąższu wyciśnij sok, dolej octu jabłkowego i wsyp chilli. Wymieszaj dokładnie, a następnie dodaj mieszankę do wcześniej przygotowanej wody ze skórką cytryny. Taką miksturę zaleca się pić po każdym posiłku. Substancje zawarte w chilli przyspieszają metabolizm i zmniejszają apetyt. Podobne działanie ma cytryna, która dodatkowo pomaga organizmowi spalać tkankę tłuszczową. 

Przygotowany napój ma być uzupełnieniem zdrowej i zróżnicowanej diety. Upewnij się również, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do spożywania przez Ciebie któregoś z wymienionych produktów.

Komentarze