Odkrycie jak z horroru we Wrocławiu. Czy lekarz wojskowy odurzał pacjentów i wykorzystywał ich w orgiach?

Medyk został znaleziony martwy w jednym z wrocławskich hoteli. Mężczyzna przedawkował narkotyki. W jego telefonie znaleziono treści pedofilskie i sadystyczne. Wiele wskazuje na to, że lekarz odurzał swoich pacjentów i ich wykorzystywał.

Przedawkowanie narkotyków

Jak donosi „Gazeta Wyborcza” policję zawiadomił znajomy lekarza , który spędził z nim noc w hotelu. Mężczyźni zażywali narkotyki i przedawkowanie doprowadziło do śmierci lekarza ze Szpitala Wojskowego we Wrocławiu. Policjanci podczas sprawdzania telefonu zmarłego odkryli w nim bulwersujące treści. Zdjęcia były wstrząsające . Policjanci odkryli w telefonie treści pełne okrucieństwa, wskazujące na wykorzystywanie zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Fotografie są zapisem orgii, w których brał udział denat . Podobne treści policjanci odkryli w aparacie mężczyzny , który w hotelu towarzyszył medykowi.

Człowiek ten usłyszał już zarzut posiadania pornografii dziecięcej. Może mu grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna nie został tymczasowo aresztowany, ale objęty tylko dozorem policyjnym.

Makabryczne praktyki

Z informacji , do których dotarli dziennikarze „ Gazety Wyborczej ” wynika, że mężczyzna upuszczał nieprzytomnym pacjentom krew. Wszystko nagrywał telefonem. Zmarły lekarz pracował wcześniej w policji, Wojsku Polskim i współpracował z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Współpracował też ze szpitalami w Warszawie, Gorzowie, Wałczu, Pile , Lesznie , Lubinie. O jego uzależnieniu od narkotyków było głośno w środowisku lekarskim.

 

Komentarze