ODSZEDŁ najzabawniejszy aktor serialu „Świat według Kiepskich”.

odszedł

Przykre informacje. Nie żyje aktor „Świata według Kiepskich”. Który?

Ulubiony serial Polaków

Mimo iż „Świat według Kiepskich” jest na antenie Polsatu już od 20 lat, wciąż cieszy się ogromną popularnością i gromadzi kilkumilionową widownię. To bez wątpienia jeden z ulubionych seriali Polaków! Fani pokochali tę produkcję przede wszystkim za potężną dawkę dobrego humoru i genialne kreacje aktorskie. Kto z nas nie kojarzy Ferdka Kiepskiego, Arnolda Boczka czy np. Mariana Paździocha? Niestety, nie mamy dobrych wieści. Nie żyje…

odszedł
YouTube

To Kazimierz Ostrowicz…

Kazimierz Ostrowicz to nieco zapomniany już przez fanów serialu aktor, który pojawiał się m.in. w czołówce produkcji. Ostrowicz odgrywał wyrazistą, drugoplanową rolę wścibskiego „Boryska”, który knuł spisek przeciwko Ferdynandowi Kiepskiemu oraz był utrapieniem Mariana Paździocha, którego postrzegał jako wroga. Mimo iż aktora pochowano już 17 lat temu, warto pamiętać, że był on nieodłączną częścią „Świata według Kiepskich”.

Gdzie znajduje się grób artysty?

W 2002 roku aktor został pochowany na Cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu. Poza „Światem według Kiepskich” Ostrowicz występował m.in. na deskach teatru oraz w wielu innych produkcjach telewizyjnych.

Źródło: Wsieci24.pl

Zdjęcie: YouTube

Komentarze