OGROMNA zmiana na Instagramie! Od teraz nie będzie..

Instagram to chyba najpopularniejszy na świecie fotograficzny serwis społecznościowy. Użytkownicy korzystający z aplikacji mogą na bieżąco wrzucać swoje zdjęcia, filmy, a także posty. Dodatkową opcją jest filtrowanie zdjęć, dodawanie tzw. hashtagów. W Polsce z Instagrama korzysta około 6 milionów osób. Ważna informacja dla osób, które także są użytkownikami serwisu. Szykuje się pewna, ogromna zmiana! O co dokładnie chodzi? 

Z pewnością wszyscy, którzy na bieżąco śledzą swoich znajomych na Instagramie i sami czynnie udzielają się w mediach społecznościowych, kojarzą zakładkę „Obserwowanie”. Okazuje się, że już niedługo całkowicie zniknie ona z ulubionej przez was aplikacji! 

Zobacz: Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje JAN SZYSZKO!

Być może ta sytuacja was nie dotyczy, jednak na świecie jest mnóstwo zazdrosnych kobiet i mężczyzn, których zakładka „Obserwowanie” doprowadzała do białej gorączki! Dzięki niej, bezkarnie mogli infiltrować poczynania swoich partnerów. Niejednokrotnie wszczynali awantury i sceny zazdrości. A wszystko przez jedno niewinne słowo „Obserwuj”. Od teraz nie będzie tak łatwo. Wasze drugie połówki nie będą już miały możliwości podglądać, kogo w danym momencie dodaliście do swojej listy obserwowanych osób. 

Vishal Shah, jeden z szefów Instagrama przyznał bez ogródek, że zakładka ta przestała spełniać swoje pierwotne założenia. Nie daje już takiej samej możliwości odkrywania nowych kont na Instagramie. 

Zadowoleni? A może wręcz przeciwnie? Czy waszym zdaniem zakładka „Obserwowanie” powinna zniknąć z Instagrama? 

Zobacz też: Dramatyczne informacje nt. uczestniczki Top Model! Nikola Furman…

Źródło: Newonce

 

 

 

Komentarze