OGROMNY skandal z udziałem Zenka Martyniuka! Tego nikt się nie spodziewał!

Nie milknie sława autora hitu „Przez twe oczy zielone”! Wszyscy uwielbiają Zenka Martyniuka, ale takiego skandalu obyczajowego wokół niego nikt nie przewidział!

 

Zenek pokazał syna

Zenek Martyniuk przez lata chronił swoją prywatność. Wiadomo było, że piosenkarz ma syna i… w sumie tylko tyle. 30-letni Daniel Martyniuk na łamy praktycznie wszystkich polskich tabloidów wdarł się szturmem w 2018 roku. Od tego czasu plotkom, skandalom i wydarzeniom z udziałem Daniela i jego żony praktycznie nie ma końca. 

 

Ślub i pierwszy skandal

Zaczęło się od sielankowego, szeroko relacjonowanego ślubu 30-latka z 19-letnią Eweliną. Wówczas wszystko wyglądało na to, że zakochani państwo młodzi spokojnie rozpoczną współne życie. Szczęśliwy teść, Zenon Martyniuk, także chyba nie spodziewał się późniejszego obrotu spraw. 

Pierwszy skandal mial miejsce, gdy żona Daniela, któa była już wtedy z nim w ciąży, nie została przez niego wpuszczona do domu. Miała nawet wywiązać się szamotanina. Ponoć mężczyzna był nietrzeźwy. Na miejsce została wezwana też policja i to ona poinformowałą media o tym, że „mieszkaniec Wasilkowa miał przy sobie narkotyki”, za co postawiono mu zarzut. Oświadczenie syna gwiazdora disco-polo do tej pory znajduje się na portalu społecznościowym (pisownia oryginalna): 

Chciałbym zdementować plotki, dotyczące mojego rzekomego zatrzymania przez policję. Chciałbym powiedzieć, że takie coś nigdy nie miało miejsca osoby które to wymyśliły odpowiedzą za to, sprawa zostanie skierowana do sądu. Proszę także, aby nikt nie nękał mojej dziewczyny Eweliny Golczyńskiej gdyz nic z tych rzeczy nie jest prawda.

Pozdrawiam
Daniel Martyniuk

 

Skandal goni skandal

Póżniej już media śledziły każdy krok pary. Oliwy do ognia dolewał Daniel Martyniuk, komentując raz po raz różne wydarzenia w mediach społecznościowych, po czym te wpisy usuwał. Para schodziła się i rozchodziła, a tabloidy nie dawały spokoju królowi disco – polo ciągle wypytując o syna i prosząc o komentarz w tej sprawie. Kilka razy sam gwiazdor zabrał głos. 

Gdy urodziła się wnuczka Zenka, a para postanowiła zakończyć kłótnie, gwiazdor powiedział „Faktowi”, że poprosił syna o wyciszenie i nie komentowanie w internecie. „Rodzina musi się trzymać razem i rozwiązywać kryzysy. Niestety młodzi ludzie teraz szybko podejmują nieprzemyślane decyzje. Powiedziałem Danielowi, że kochamy wnuczkę. On pojechał do Eweliny pod Konin i ona z wnusią przyjeżdża do Białegostoku, gdzie syn ma mieszkanie. Staramy się z żoną kontrolować sytuację”. 

 

Co z tym Danielem? 

Zenek Martyniuk wygląda na „chodzącą oazę spokoju”, ale nawet i on musiał być poruszony medialnym „serialem”, w którym gra jego syn. Jeszcze nie dawno znowu miał być rozwód, a teraz kolejny raz para wróciła do siebie, zamieszkała w Białymstoku i próbuje ułożyć sobie życie. Ostatnio gwiazdor komentował, że „para potrzebuje spokoju”, o czym pisaliśmy kilka dni temu. W sądzie jednak leży pozew o rozwód, złożony przez Ewelinę, więc nie wiadomo, jak długo ten spokój króla disco polo potrwa…

Trzymamy kciuki, żeby piosenkarz mógł kontynuować trasę koncertową oraz zdjęcia do mega produkcji filmowej pt.”Zenek”.

 

Oprac. Kamila Wolny

Źródła: Archiwum, facebook.

 

 

 

 

Komentarze