Opozda ostro o alimentach i zarobkach Królikowskiego! Internauci są w szoku

Kontrowersyjny spór między Antonim Królikowskim a Joanną Opozdą. Ma on źródło w trudnym zakończeniu ich związku, wciąż przyciąga uwagę mediów i opinii publicznej.

Chociaż historia ich relacji to już przeszłość, to wciąż łączy ich mały syn, Vincent. Niestety, ostatnie doniesienia sugerują, że konflikt między nimi nadal się pogłębia. W wywiadzie udzielonym niedawno przez Opozdę, tematem były m.in. zalegające alimenty oraz dochody Antoniego Królikowskiego.

Chociaż kontakt między dwójką rodziców odbywa się teraz poprzez prawników i media, Joanna Opozda ponownie podniosła kwestię alimentów, które zdaniem niej aktor unika płacić. Choć wcześniej wydawało się, że sytuacja zaczyna się uspokajać, to okazuje się, że między nimi znów narasta konflikt. Cała sprawa zaległych alimentów trafiła nawet pod nadzór prokuratury, co tylko potęguje napięcie między stronami.

Media podają, że według informacji pochodzących z „Super Expressu”, wysokość zaległych alimentów wynosi 10 tys. zł miesięcznie. Antoni Królikowski w przeszłości twierdził, że ta suma przewyższa jego możliwości finansowe. Natomiast Joanna Opozda ujawniła publicznie, że aktor ma zdolność zarobienia aż 300 tys. zł w trzy tygodnie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Joanna Opozda podkreśliła, że to właśnie ona opiekuje się i wychowuje ich syna, natomiast nie otrzymuje wsparcia finansowego od ojca dziecka. Jej zdaniem, Antoni Królikowski powinien zrezygnować z wypowiedzi medialnych na ich temat i zamiast tego podjąć konkretne działania.

Opozda odbija się także od niedawnych wypowiedzi Królikowskiego, który stwierdził, że relacje między nimi poprawiają się i zmierzają „ku dobremu”. Aktorka jednoznacznie zanegowała te słowa, mówiąc, że od grudnia ubiegłego roku nie miała żadnej inicjatywy ani propozycji spotkania ze strony Królikowskiego.

Ten publiczny spór wzbudza duże zainteresowanie i stanowi temat częstych spekulacji w mediach. Dochodzenie prokuratury w sprawie zaległych alimentów tylko dodaje pikanterii do całej sytuacji. Opozda i Królikowski, choć dawno zakończyli swój związek, wciąż są w centrum uwagi, a ich konflikt stał się medialną sagą, przyciągającą uwagę osób śledzących życie gwiazd.

Zobacz także: 10 najlepszych miast do życia w Polsce! Stolica prawie na końcu przez…

Komentarze