Owsiak KLNIE na scenie! „Mowa nienawiści wobec rządu”.

Owsiak ostrymi słowami do rządu: „Możecie mi strzelić w łeb

– To wy trwonicie moje pieniądze. Zabieracie Westerplatte. K… po co?! Odpier… się od Westerplatte! – mówił Owsiak do rządzących na zakończenie festiwalu. Internauci z kolei wytknęli szefowi WOŚP, że dzień wcześniej nawoływał do walki w z mową nienawiści.

„Wracamy do rzeczywistości. A ta rzeczywistość rozszarpuje. Nie dba. Nie ma śmiałości. Jest bolesna. To może coś k… zmienimy? Po raz drugi to powiem. I odpier…. się w sądach, bo to jest utwór muzyczny. Żeby nie rządziło kłamstwo, pogarda i szczucie Polaków jednych na drugich, to może k… coś zmienimy?” – wykrzyczał Owsiak do zgromadzonych na festiwalu.

„ – Możecie mnie zarąbać, ale nie zamknięcie mi mordy! To wy trwonicie moje pieniądze. Zabieracie Westerplatte. K… po co?! Odpier… się od Westerplatte! Wsadzicie mnie za to do pierdla? To znajdę tam kumpli i rozsadzimy to od środka – dodał.

W sieci wrze. Wiele osób na Facebooku cytuje słowa Owsiaka, który w trakcie spotkania z Rzecznikiem Praw Obuwatelskich nawoływał do zaprzestania mowy nienawiści oraz do ograniczenia złych emocji.

„To mowa nienawiści wobec rządu i osób go wspierających. Podwójne standardy jak widać nadal obowiązują.” – pisze jeden internautów.

Komentarze