Pawłowicz POKAZAŁA zdjęcie z młodości! Wszyscy są w SZOKU!

zdjęcie

Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcie, jak naprawdę wyglądała przed laty.

Krystyna Pawłowicz postanowiła zareagować na rozprzestrzeniające się w sieci zdjęcie, które rzekomo przedstawia ją w młodszym wieku. Pani profesor opublikowała w serwisie Twitter fotografię, która ucina spekulacje na temat jej wyglądu z młodzieńczych lat.

 

Od pewnego czasu w mediach społecznościowych rozchodzi się zdjęcie na którym rzekomo widnieje Krystyna Pawłowicz. Fotografia pochodzi sprzed wielu lat i stawała się coraz popularniejsza. Nowy wpis na Twitterze rozwiewa wszelkie wątpliwości.

 

Pawłowicz postanowiła wytłumaczyć zaistniałą sytuacje. Porównała swoją fotografię z fałszywym zdjęciem, które było szeroko komentowane.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Janusz Korwin-Mikke znów MASAKRUJE! Tym razem wziął na celownik dziennikarzy

 

 

„Po lewej stronie – ja w wieku 48 lat.
Po prawej stronie, jakaś dziewczyna, pewnie ok. 20 lat, której zdjęcie rozsyła się na TT jako rzekomo moje.
To tyle w sprawie tego fejku”– napisała Pawłowicz na Twiterze.

 

Pani profesor, publikując swoją fotografię, napisała że została zrobiona, gdy miała 48 lat.

Krystyna Pawłowicz została wybrana na sędzię Trybunału Konstytucyjnego. Stanie się nią, gdy przysięgę odbierze prezydent Andrzej Duda. Wcześniej Krystyna Pawłowicz przez wiele lat reprezentowała PiS w parlamencie, choć jak sama podkreślała – do partii nigdy nie należała.

 

Pawłowicz słynie z wielu bezpardonowych ataków na polityków opozycji i dziennikarzy, ponieważ nie waha się używać kontrowersyjnych słów. Opozycja krytykuje jej wybór do Trybunału Konstytucyjnego.

 

 

 

Źródło:02

Źródło zdjęcia:Instagram/Twitter

Komentarze