Pies odwiedzał GRÓB mężczyzny. NIE chodziło o pamięć o właścicielu!

Pies codziennie odwiedzał grób mężczyzny. Nie chodziło o pamięć o właścicielu!

Pies regularnie odwiedzał grób mężczyzny. Cała rodzina zmarłego była mocno poruszona tym faktem. Jak się po czasie okazało, nie chodziło o pamięć o zmarłym. Wobec tego rodzina pochowanego podjęła zdecydowane kroki!

Pies niemal codziennie odwiedzający grób wzbudził ogromne zainteresowanie. Zwierzę wywołało niemałe poruszenie wśród okolicznych mieszkańców. Nawet pracownicy cmentarza byli w szoku. Sądzili, że zwierzę bardzo tęskni za swoim panem i nie może pogodzić się ze stratą. Prawda wyszła jednak na jaw! Psu wcale nie chodziło o pamięć o właścicielu. Chodził na grób żeby…

Prawda o wspomnianym psie okazała się wstrząsająca. Przez dłuższy czas nikt nie sprawdzał grobu. Ponadto wszyscy byli zszokowani postawą zwierzaka. W końcu jednak rodzina zdecydowała się działać. Podczas sprawdzania miejsca pochówku okazało się, co pies robił na grobie zmarłego.

„Otrzymaliśmy zgłoszenie o psie, który zamieszkał w grobie. Pracownicy cmentarza nie chcieli interweniować i wyrzucać psa. Na prośbę rodziny przyjechaliśmy to sprawdzić. Prawda okazała się zupełnie inna niż wszyscy myśleli. Suczka w wykopanym dole przesiadywała ze swoimi młodymi. Prawdopodobnie tak chciała zapewnić im bezpieczeństwo” – mówi weterynarz.

Suczka raz szczenięta trafiły do adopcji. Rodziną zajęła się pewna kobieta, którą poruszył los zwierzaków. Jak mówi nowa właściciela, psy szybko zadomowiły się u niej. Kobieta jest bardzo zadowolona mogąc pomagać zwierzętom. Z całą pewnością psy są pod dobrą opieką.

Komentarze