Pijany ojciec POBIŁ dwumiesięczne DZIECKO! Dziewczynka NIE ŻYJE!

Nie żyje 2-miesięczna dziewczynka! Ojciec pił alkohol.

Ojciec dwumiesięcznej dziewczynki miał zaopiekować się dzieckiem pod nieobecność matki. Nie zamierzał się jednak zająć swoim dzieckiem, a nawet doprowadził do jej ciężkiego stanu. Mała Jagoda nie przeżyła.

Dwumiesięczna dziewczynka Jagoda trafiła w czerwcu do szpitala, jej stan był już bardzo ciężki. Lekarze starali się uratować jej życiem jednak już nie można było tego zrobić. Ojcu może zostać postawiony zarzut zabójstwa, ten jednak do niczego się nie przyznaje.

Do dramatu miało dojść w Darłowie. Mężczyzna miał opiekować się dzieckiem pod nieobecność matki. Ta akurat przebywała na długich zakupach. Tata dziewczynki wybrał jednak alkohol ze znajomymi. Co prawda nikt dokładnie nie wie, co działo się z dzieckiem, jednak w fatalnym stanie trafiło ono do szpitala.

Dziewczynka miała dwa krwiaki w mózgu. Ojciec mimo licznych przesłanek wskazujących pobicie do niczego się nie przyznaje. Wyznał tylko, że dziecko nagle przestało oddychać. Wtedy najpierw zadzwonił do mamy dziewczynki a później na pogotowie. Podejrzany przyznaje, że nie ma wiedzy nt. powodów braku oddania czy krwiaków.

Komentarze