Pilot musiał zawrócić, bo pasażer robił TO w samolocie! Mężczyzna cały czas (…)!

obrzydliwe

Prawdziwy horror przeżyli pasażerowie tanich linii lotniczych Transavia Airlines podróżujący z Dubaju do Amsterdamu. Prowodyrem całego zamieszania był starszy mężczyzna, który przez większość lotu zachowywał się obrzydliwie.

Z relacji pasażerów wynika, że mężczyzna puszczał głośne bąki, nie zwracał uwagi na prośby i z uśmiechem na ustach zatruwał im powietrze. Po kilku godzinach lotu sfrustrowani pasażerowie postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i doszło do awantury. Kapitan samolotu został zmuszony do awaryjnego lądowania w Wiedniu przez obrzydliwe zachowanie mężczyzny.

 

ZOBACZ:Spektakularny pokaz SAMOLOTÓW WOJSKOWYCH wśród DRAPACZY CHMUR! [VIDEO]

 

Do akcji wkroczyła policja, która wyprowadziła czworo krewkich pasażerów z maszyny. Wśród nich znalazły się dwie kobiety i dwaj mężczyźni, którzy nie dość, że najedli się wstydu to dostali dożywotni zakaz podróżowania liniami Transivia Airlines. Jedną z nich była 25-letnia studentka prawa z Rotterdamu, która nie zgadza się z zachowaniem linii lotniczych i pozwała je za upokorzenie, jakiego doznała podczas lotu. Kobieta twierdzi, że zarówno ona jak i pozostała trójka nie zrobili nic złego.

 

ZOBACZ TAKŻE:Po wejściu na pokład samolotu pasażerowie przecierali oczy ze zdumienia! Na pokładzie maszyny leciał miniaturowy konik, który (…)!

 

Innego zdania są przedstawiciele linii lotniczych, uważają, że panie zachowały się karygodnie i przeklinały. Rzecznik Transavia Airlines przyznał również, że najważniejszą rzeczą jest zapewnienie bezpieczeństwa innym pasażerom, a cała czwórka takowe stanowiła dlatego zostali zmuszeni do podjęcia tak drastycznych kroków.

 

 

źródła: thesun.co.uk, foto youtube.com

Komentarze