PASAŻERKĘ wpuścił do KOKPITU! Nie zgadniesz CO tam zrobiła!?

pilot

Do ogromnej tragedii mógł doprowadzić pilot chińskich linii lotniczych Air Guilin. Mężczyzna postanowił wpuścić jedną z pasażerek do kokpitu. Kobieta zasiadła za sterami potężnego Boeinga i beztrosko popijała herbatę! Skandal wyszedł na jaw, po tym jak 21-letnia studentka upubliczniła zdjęcia w sieci.

Beztroskie zachowanie kapitana samolotu linii lotniczych Air Guilin z Chin spotkało się z ostrą reakcją jego szefa. Pilot zachował się skrajnie nieodpowiedzialnie wpuszczając do kokpitu jedną z pasażerek. 21-letnia studentka zasiadła nawet za sterami potężnej maszyny, a w ręku trzymała kubek z herbatą. Az strach pomyśleć co się mogło stać, gdyby kobieta wylała napój na urządzenia sterownicze Boeinga. Śledczy przypuszczają, że mogło dojść do zwarcia instalacji elektrycznej a samolot z 200 pasażerami na pokładzie mógł spaść na ziemię. Przewoźnik wyciągnął bardzo surowe konsekwencje wobec swojego pracownika. Mężczyzna dostał dożywotnia zakaz sterowania samolotami.

 

 

 

 

Do tego szokującego zdarzenia doszło 10 miesięcy temu, jednak dopiero teraz udało się ustalić, co działo się w kabinie pilota samolotu linii Air Guilin. Okazało się, że w kokpicie znalazła się 21-letnia studentka z Chin, Chen Yuying. Kobieta niedawno zamieściła zdjęcie na jednym z portali społecznościowych pisząc „Jestem bardzo wdzięczna pilotowi! I bardzo podekscytowana!”  Zdjęcie zostało zauważone przez jednego z pracowników linii, który zgłosił sprawę dyrekcji. Władze chińskiego przewoźnika szybko zidentyfikowały pilota i wyciągnęły wobec niego surowe konsekwencje. Za swoje zachowanie mężczyzna otrzymał dożywotni zakaz latania.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Poważny incydent podczas startu samolotu! Dwóch pasażerów zaczęło (…)!

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto pixabay.com

 

 

 

 

 

Komentarze