Poważny incydent podczas startu samolotu! Dwóch pasażerów zaczęło (…)!

samolotu

Do poważnego incydentu doszło w czasie startu samolotu z Manchesteru do Amsterdamu. Dwóch pasażerów wdało się ze sobą w pyskówkę, która zakończyła się poważną awanturą. Pilot maszyny został przez to zmuszony do przerwania procedury kołowania i zatrzymania Boeinga.

Według relacji załogi do niepotrzebnej wymiany zdań pomiędzy krewkimi mężczyznami doszło już chwilę po ich wejściu na pokład samolotu. Póki co nie wiadomo czy pasażerowie się ze sobą znali, czy pokłócili się już podczas odprawy. Słowna przepychanka po kilku minutach przerodziła się w bójkę, a pilot maszyny easyJet został zmuszony do przerwania ostatniego kołowania i zatrzymania maszyny na płycie lotniska. Stało się to po tym, jak obaj panowie nie reagowali na słowa załogi i nie chcieli zastosować się do obowiązujących procedur. Doszło nawet do tego, że zaczęli grozić stewardessom.

 

 

 

 

Pilot, który musiał wdrożyć procedury awaryjne poinformował pasażerów, że przez sytuację jaka zaistniała został zmuszony przerwać lot do Amsterdamu i zawrócić z pasa startowego. Chwilę później po obu agresorów przyjechała uzbrojona policja. Obaj mężczyźni zostali wyprowadzeni z pokładu w kajdankach. Teraz poniosą bardzo duże konsekwencje, ponieważ sprawa okazała się na tyle poważna, że lot musiał zostać przesunięty o ponad 2 godziny. Reszta pasażerów również została poproszona o opuszczenie pokładu. Po tym czasie podróżni mogli wrócić do samolotu i już bez żadnych niespodzianek dotrzeć do Amsterdamu.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:DRAMAT na pokładzie Airbusa! Załoga samolotu straciła (…)!

 

 

źródła: o2.pl, foto pixabayc.com

 

 

Komentarze