Piotr Woźniak Starak NIE ŻYJE! „Nie UTOPIŁ się…”!

Potwierdziły się najgorsze obawy! Piotr Woźniak Starak nie żyje. Jak zginął?

Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione – poinformował wiceszef MSWiA. Poszukiwania miliardera rozpoczęły się w niedzielę rano. Producent filmowy zaginął podczas rejsu łódką na jeziorze Kisajno.

„Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia rodzinie i najbliższym” – czytamy  na Twitterze wiceszefa MSWiA Jarosława Zielińskiego. Nieoficjalnie wiadomo jak doszło śmierci producenta – „sam NIE utonął”.

Już w czwartek rano wojewódzka policja potwierdziła reporterowi Wyborczej24.pl , że płetwonurkowie zlokalizowali o wyłowili ciało.to prawdodpobnie zagiony Piotr Woźniak Starak.  Jak zginął Piotr Woźniak Starak? „Na łódce doszło do…

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z soboty na niedzielę. Przed godz. 4 nad ranem policja rozpoczęła działania. Jak mówią świadkowie – fakt pustej motorówki zgłaszali już ok. 2 nad ranem.

Piotr Woźniak Starak nie żyje.

Zdaniem źródła – „w normalnym stanie, lekko poranione”. Wyklucza się tezę, że wpadł pod śrubę motorówki i dlatego nie udało mu się wypłynąć na brzeg. Nieoficjalnie policja i prokuratura nie wykluczają udziału osób trzecich. „Istnieje teza o kłótni i szarpaninie z 27-latką” – mówi nasze źródło.

”Na łódce doszło do kłótni. Oboje byli pod lekkim wpływem alkoholu, jest spore prawdopodobieństwo, że także pod wpływem jakichś narkotyków. Być może poszło o sprawy intymne, o żonę miliardera. Wystarczył moment by znaleźli się w wodzie.Prawdopodobnie sam nie utonął, nie utopił się ” – dodaje nasz informator. Czy jego teza się potwierdzi? 

Teraz na miejscu zostaną wykonane czynności procesowe. Prokuratura oraz policyjni technicy kryminalistyczni będą identyfikować zwłoki. Jak się okazało lubelska wróżka Anastazja znów miała rację.

 

 

 

Komentarze