Plaga molestowań w ŻŁOBKU! Obiekt natychmiast zamknięto

żłobku

Według ustaleń w żłobku w Devon mogło być molestowanych nawet 100 dzieci!

Devon to hrabstwo w Anglii, położone we wschodniej części Półwyspu Kornwalskiego. Jest jedynym hrabstwem położonym nad dwoma akwenami morskimi: kanałem La Manche na południu i  Kanałem Bristolskim na północy.

 

W żłobku w Devon, policja aresztowała opiekuna, a obiekt od 29 lipca jest zamknięty.

Według ustaleń w żłobku Jack and Jill Childcare znajdującym się w angielskim hrabstwie Devon, wykorzystanych seksualnie mogło zostać nawet ponad 100 dzieci w wieku niespełna 2 lat.

 

Funkcjonariusze otrzymali pierwsze doniesienia 29 lipca. Wówczas wpłynęło do nich zgłoszenie, że jedno z podopiecznych dzieci mogło zostać wykorzystane seksualnie. Wtedy policja zaczęła się kontaktować z rodzicami poszkodowanych maluchów.

 

„Wydaje się, że są to działania jednej osoby, a przestępstwa nie wiążą się z robieniem ani rozpowszechnianiem jakichkolwiek zdjęć” – oświadczył inspektor James Stock z brytyjskiej policji.

 

Głównym podejrzanym o molestowanie dzieci jest dwudziestoparoletni opiekun pracujący na co dzień w żłobku w Devon. Mężczyzna został jednak zwolniony za kaucją. Otrzymał zakaz zbliżania się do terenu placówki.

 

ZOBACZ TEŻ:11-latka uratowała koleżankę zaatakowaną przez krokodyla! Zrobiła to w genialny sposób!

 

 

Śledztwo w tej sprawie cały czas trwa. Policjanci przejrzeli już łącznie ponad 250 godzin materiału z kamer monitoringu. Według ustaleń, dzieci które mogły zostać wykorzystane seksualne nie posiadają więcej niż 2 lat” – donosi „Independent”.

 

W Polsce do publicznego żłobka można zapisać maluszka, który ma co najmniej 20 tygodni, ale nie więcej niż 3-latka.

 

 

Źródło:02/pixabay

Komentarze