Pogoda na Wszystkich Świętych! Synoptycy NIE mają wątpliwości!

Synoptycy wiedzą już ostatecznie jaka pogoda będzie w dzień Wszystkich Świętych!

W ostatnim czasie pogoda napawa nas sporym optymizmem, ponieważ temperatura sięga nawet do 20 stopni Celsjusza. Jest słonecznie oraz bardzo ciepło! Czy taka aura będzie nam towarzyszyć w święto 1 listopada?

 

Niestety, od wtorku 29 października zacznie robić się coraz chłodniej i pochmurniej. Od środy 30 października należy spodziewać się lekkich opadów deszczu, na zachodzie i południu Polski.

Czwartek 31 października zapowiada się z temperaturą od 5 stopni na północnym wschodzie do 10 stopni na południu kraju. Deszczowe chmury będą możliwe w całym kraju z wyjątkiem południowych i zachodnich krańców Polski.

 

Synoptycy przewidują, że tydzień obejmujący uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny rozpocznie się z temperaturą w granicach 8-10 stopni Celsjusza. Będzie raczej pochmurnie oraz deszczowo. Opadów powinni jednak uniknąć mieszkańcy Kujaw, Mazowsza, Dolnego Śląska, Opolszczyzny i Ziemi Łódzkiej..

 

ZOBACZ TEŻ:AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK przerywa milczenie ws. śmierci męża: „Nic z tego nie jest prawdą”

 

Należy jednak pamiętać, że są to prognozy wydawane z dużym wyprzedzeniem i w pogodzie jeszcze wiele może się zmienić. W związku ze zmieniającym się klimatem nie dziwi już fakt, że pogoda zmienia się często z dnia na dzień jak w kalejdoskopie.

ZOBACZ TEŻ:Dziewczyna JAMES’A BOND’A wyszła za SZWEDZKIEGO BIZNESMENA!

Źródło:onetwiadomości

Źródło:pixabay

Komentarze