POGRÓŻKI w kierunku Małgorzaty Rozenek. Wszystko przez to, co powiedziała o…

Gosia Rozenek – Majdan przeżywa teraz mnóstwo trudnych chwil.

Jeszcze niedawno dzieliła się swoimi przeżyciami związanymi ze staraniem się o dziecko. Gwiazda wspiera wiele inicjatyw społecznych, wypowiadała się już na temat in vitro. Małgosia pochwala to niezwykłe dokonanie medycyny, które spełnia marzenia o rodzicielstwie. Tym razem postanowiła stanąć w obronie prześladowanych z powodu orientacji seksualnej i nawet zdecydowała się na udział w specjalnej kampanii. W związku z tym spotykają ją liczne nieprzyjemności, w tym groźby. Rozenek nie ukrywa, że cała sytuacja kosztuje ją wiele nerwów, jednak nie zamierza się wycofać z wyznawania swoich poglądów. Zapowiada też, że osoby wysyłające jej okropne wiadomości nie powinny czuć się bezkarne. 

Nieprzyjemności miałam za wspieranie środowisk LGBT i to jest coś, co przeraża mnie jeszcze bardziej. Dzisiaj wystąpiłam w kampanii przeciw homofobii, ponieważ uważam, że walka o wolności obywatelskie jest niezwykle ważna. I to, co się dzieje z brakiem poparcia dla środowisk LGBT, moim zdaniem przełoży się później na ograniczenie wolności innych grup.” – stwierdziła Małgosia. 

Celebrytka wzięła pod lupę wydarzenia z marszu równości w Białymstoku. Publicznie skrytykowała agresywne zachowania w stosunku do uczestników. Od tej pory regularnie otrzymuje wiadomości z pogróżkami. Małgorzata Rozenek-Majdan zapowiada jednak, że anonimowość w sieci jest tylko pozorna i każdy, kto dopuszcza się gróźb może za nie ponieść poważne konsekwencje prawne. 

Komentarze