Poiła Gessler szampanem w toalecie. Później Magdzie podstawiono mikrofon. Wyznała prawdę o swojej restauracji.

GESSLER

Magda Gessler została upokorzona przez wielką gwiazdę przed wszystkimi. Królowa „Kuchennych Rewolucji” po tym incydencie jest zdruzgotana.

Jak zapewne większość z Was wie, pani Magda zajmuje się nie tylko prowadzeniem „Kuchennych Rewolucji” czy telewizyjnego show „MasterChef”. Prowadzi także kilka światowej klasy restauracji. Jedną z nich jest lokal „u Funkiera”, który znajduje się w Warszawie. To właśnie w tej restauracji doszło do ogromnego skandalu. Informacje na ten temat obiegły właśnie media w Polsce.

 

ZOBACZ TAKŻE:Pożyczył pieniądze i… poszedł do więzienia! Wszystko przez…

 

Magda Gessler wiele razy chwaliła się, że jej restauracje odwiedzają prawdziwe gwiazdy światowego formatu do ich grona należy np. Sharon Stone, Naomi Campbell czy Halle Berry. Jak się okazuje, podczas wizyty w restauracji jedna z gwiazd udała się z Magdą Gessler do toalety, gdzie wspólnie spożywały alkohol. Po zaistniałej sytuacji Gessler postanowiła ujawnić w rozmowie z dziennikarzami do czego doszło w restauracji:

 

Przyjeżdżają tu królowie, królowe, książęta i artyści. Halle Berry pocałowała mnie w rękę za moją kaczkę, a Sharon Stone napisała poezję o moim barszczu. Tu zdarzają się cuda. Po znakomitej kolacji razem z Sharon Stone wypiłyśmy butelkę szampana w toalecie. –opowiada Magda Gessler o restauracji i sytuacji

 

ZOBACZ TAKŻE: Legenda Disco Disco  Polo walczy o życie! Lekarze podjęli decyzję o AMPUTACJI.

 

Takie zachowanie zdecydowanie nie przystoi gwiazdom światowego formatu. O ile spożywaniu alkoholu w toalecie przez Magdę Gessler i Sharon Stone nie jest jeszcze aż takim skandalem, to zachowanie Naomi Campbell, która również odwiedziła restaurację, już tak. Jak twierdzi Magda Gessler, aktorka zabrała z jej restauracji duży kosz pyszności i nigdy nie wróciła by go zapłacić. Jednym słowem – ukradła go.

Po znakomitej kolacji razem z Sharon Stone wypiłyśmy butelkę szampana w toalecie. Z kolei Naomi Campbell zabrała duży kosz pyszności i nigdy nie wróciła, by za niego zapłacić. – zdradziła Magda Gessler.

 

źródło: jastrzabpost
fot. instagram

Komentarze