Legenda Disco Polo walczy o życie! Lekarze podjęli decyzję o AMPUTACJI.

Miliony fanów disco polo są w ogromnym szoku! Nagle życie żywej legendy tego gatunku muzycznego legło w gruzach! Król sceny stracił kończyny. Liczy się każda pomoc.

Kto w Polsce nie zna muzyki disco polo? Wielu nawet za nią nie przepadając mimowolnie słyszy ją w telewizji, na imprezie czy np. podczas uroczystości weselnych. Ten gatunek muzyczny niewątpliwie podbił serca wielu milionów Polaków. Dziś niewiele osób może sobie wyobrazić wesele czy zabawę sylwestrową bez tego typu muzyki. Któż z nas nie zna takich hitów jak „Przez twe oczy zielone” zespołu Akcent czy „Jesteś szalona” Boysów? Niestety media przekazały fatalne wieści na temat żywej legendy. 

Disco polo wywindowało go na sam szczyt. Gwiazdor zyskał ogromną popularność a jego hity nadal podrywają ludzi do tańca. Niestety straszliwa choroba zabrała mu niemal wszystko. To był moment. Legenda polskiego disco polo znalazła się w tragicznym położeniu. Przekazano informację o amputacji kończyn – chodzi o…

Marka Żurobskiego. Gwiazdor przechodził niezwykle trudne chwile. Życie legendarnego wokalisty, lidera zespołu „Domino” nagle legło w gruzach. Król disco polo aktualnie jest po amputacji obu kończyn dolnych. Cały czas porusza się na wózku inwalidzkim a ponadto ma bardzo trudną sytuację materialną. Na szczęście z pomocą przychodzą inne gwiazdy.

Żurobski swego czasu podejmował się prac na dachach. Kilka lat po rozpoczęciu pracy uskarżał się na silne bóle łydek. Lekarze postawili ostateczną diagnozę – zapchanie tętnic dolnych i w efekcie amputacja kończyn. Gwiazdor pierwszą nogę stracił niemal cztery lata temu. Niestety następnie nabawił się zapalenia płuc a w 2017 roku odcięto mu drugą nogę. Artysta nagle stracił mieszkanie oraz pieniądze. Gwiazdor wylansował niegdyś takie przeboje jak „Filmowa miłość”, „Miałaś 18 lat” oraz „Złote liście”.

Na Facebooku pojawiła się już zbiórka pieniędzy na rzecz gwiazdora.

-Jakieś 4 lata temu zaczął odczuwać bóle łydek. W końcu ból był nie do wytrzymania więc trafił do szpitala. Tam postawiono diagnozę o zapchaniu tętnic dolnych. Kilka dni przed amputacją wdała się gangrena! Pierwszą nogę amputowano mu 1 kwietnia 2016 roku. Jeżdżąc na wózku nabawił się zapalenia płuc. Do krwi dostała się bakteria i powiedziano mu, że albo amputacja albo śmierć. Lewa noga powyżej kolana została amputowana 20 kwietnia 2017 roku. Stracił mieszkanie i wszystko co miał. Dziś mieszka w Shelter (USA) i nie ma pomocy znikąd – możemy przeczytać w zbiórce organizowanej przez Facebooka.

Cieszę się, że mimo tylu przeciwności legenda disco polo walczy życie. Ogromnie mu kibicuję – mówi osoba z otoczenia disco polo.

Komentarze