Pokazała, co ciąża ZROBIŁA Z JEJ PUPĄ! Zrobisz oczy jak 5 złotych

krystal hipwell

Ciąża zmienia kobietę, jej umysł i ciało. Krystal Hipwell postanowiła to unaocznić i udokumentować. Wrzuciła do sieci zdjęcie zrobione w 21 tygodniu ciąży.

Hipwell to modelka i celebrytka. Spodziewa się trzeciego dziecka. Zdradziła, że wcześniej 2 razy poroniła. Twierdzi, że dzieci są darem, dopiero problemy zdrowotne albo utrata ciąży sprawiają, że człowiek zdaje sobie z tego sprawę.

Uważa, że każda kobieta w ciąży, przyszła mama, przechodzi przez to samo i wygląda podobnie. Jej zdaniem niektóre z nich umieją umiejętnie to zatuszować. Inne nie przyznają się do nowo powstałych kompleksów i wad.

Wrzuciła do sieci zdjęcia zrobione tego samego dnia. Jest ubrana tak samo, przyjęła tylko inną pozycję ciała. Różnica jest ogromna. Trudno uwierzyć, że to zdjęcia zrobione w tym samym czasie. Odpowiednie ujęcie robi różnicę.

Krystal Hipwell napisała: “Mamy wybór: skupić się na wadach i zmianach niezbyt mile widzianych, przez które przechodzi nasze ciało, albo znaleźć pozytywy i skupić się na tych niesamowitych przemianach”.

Apeluje: “Odrzućmy głupie myśli o sobie samych i zagłuszmy je wdzięcznością. Czy to, że coś nie jest idealne czyni je mniej pięknym?”.

krystal hipwell
IG

Warto zauważyć, że to, jak kobieta wygląda w ciąży, nie zawsze zależy od niej, od aktywności i diety. Zwykle to jest uzależnione od predyspozycji genetycznych.

Ile przytyłyście w ciąży?

Zobacz też: Działa jak MIOTŁA w jelitach! USUWA TOKSYNY i zalegające złogi

Źródło: WP
Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze