Polityk PiS MALTRETOWAŁ żonę! Kobieta postanowiła…

Firma Adrian, która zaraz obok Gatty jest wiodącym producentem rajstop w Polsce zaprosiła do współpracy Karolinę Piasecką. Pani Karolina była ofiarą przemocy domowej. Jej mąż, polityk Prawa i Sprawiedliwości notorycznie znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Jakiś czas temu żona byłego radnego PiS pojawiła się na billboardach. „Walcz o siebie! Ja to zrobiłam!” – takie hasło możemy dostrzec na banerach.

Rafał P. był jednym z przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości. Radny w sierpniu usłyszał wyrok za znęcanie się nad swoją żoną Karoliną Piasecką. Mężczyzna przez najbliższe pięć lat nie będzie mógł zbliżać się do swojej partnerki. Piasecka postanowiła zawalczyć o swoją godność i przestrzec inne panie przed piekłem, które zgotował jej mąż. Okazuje się, że przez lata była ofiarą kata domowego. Rafał P. bił, poniżał, a także znęcał się nad swoją partnerką. 

Gdy Piasecka dostała propozycję wzięcia udziału w kampanii reklamowej firmy Adrian. Producent rajstop od lat słynie ze swoich niecodziennych kampanii. 

Adrian zabrał głos w sprawie przemocy domowej. Tym razem na billboardach można zobaczyć Karolinę Piasecką. To żona byłego radnego PiS, skazanego na bezwzględne więzienie za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad nią. – czytamy na fanpagu „Marketing przy kawie”. 

Portal Marketing przy kawie udostępnił na swoim profilu na Facebooku fotografię baneru, na którym Karolina Piasecka ubrana jest w męską koszulę i czarne pończochy. Kobieta ma rozmazany makijaż, a także siniaki na policzku. W jej pobliżu widzimy sylwetkę mężczyzny, który ma zaciśniętą z wściekłości pięść. Na bilboardzie widnieje głośny apel: „Walcz o siebie! Ja to zrobiłam! Karolina Piasecka”. 

Źródło: Facebook, Marketing przy kawie
Zdjęcie: Facebook

 

Komentarze