Połknęła PETARDĘ pod kościołem. WYBUCHŁA!

Dramat na procesji! Kobieta połknęła petardę.

Wierni nie mogą przestać przecierać oczu ze zdumienia. To jednak stało się naprawdę. W trakcie procesji na festiwalu św. Krzysztofa doszło do makabrycznego zdarzenia. 

Uczestniczka procesji – 56-latka nagle połknęła petardę którą ktoś rzucił – wcześniej niefortunnie ta wpadła jej do ust podczas śpiewu pieśni. Kobieta nie żyje. Do dramatycznych scen doszło na procesji, podczas festiwalu św.Krzysztofa w…

Viso del Marqués w Hiszpanii 13 lipca po godzinie 20. „Daily Mail” informuje, że nagle ktoś zaczął odpalać petardy, jedna z rzuconych petard wpadła do otwartych ust kobiety w trakcie śpiewu pieśni religijnej.

56-letnia kobieta zmarła na miejscu, lekarze są zgodni – nic nie dało się w tej sprawie zrobić – kobieta była nie do uratowania. Władze miejscowości postanowiły zawiesić festiwal i ogłosić dwudniową żałobę.

Funkcjonariusze policji zatrzymali w związku ze sprawą 51-letniego mężczyznę odpowiedzialnego za odpalenie petard. Zatrzymany odpowie za nieumyślne spowodowanie śmieci 56-latki – uczestniczki procesji. Burmistrz miasta wyraża ubolewanie i „głęboko żałuje”. Wyraził także „najgłębsze wyrazy współczucia rodzinie i przyjaciołom za ten fatalny wypadek”.

 

Komentarze