Polscy piłkarze na koncercie! Wyciekło NAGRANIE! Zobacz koniecznie!

Biało-czerwoni po spotkaniu z Rosją postawili na odpoczynek i integrację. Piłkarze bawili się przy dźwiękach muzyki zespołu Golec uOrkiestra. W sieci pojawiło się nagranie z ich wspólnej zabawy. Zobacz koniecznie!

Integracja i regeneracja

Nie samą piłką piłkarze żyje. Czasem nasi zawodnicy muszą odpocząć i się zintegrować. Właśnie na to postawił sztab biało-czerwonych po meczu towarzyskim z Rosją. Piłkarze mają za sobą już kilkanaście jednostek treningowych, poznawanie taktyki i ćwiczenie nowych wariantów gry. Ten czas dla biało-czerwonych był bardzo pracowity i wymagał koncentracji. Jednak nadszedł czas na chwilę przerwy. Piłkarze bawili się podczas koncertu, który specjalnie dla nich zagrał zespół Golec uOrkiestra. Zobacz jak się bawili:

JEDZIEMY Z TYM DALEJ. Muzyczne kulisy meczu Polska – Rosja (1:1) – YouTube

Zabawa przy muzyce

Piłkarze bawili się w Opalenicy 29 maja. Towarzyszyli im trenerzy, a zespół Golec uOrkiestra zagrał dla biało-czerwonych swoje największe przeboje. Nie zabrakło takich piosenek jak: Słodycze czy Ściernisko. filmie widać jak przy dźwiękach muzyki szaleje Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny. Żwawym rytmom dał się porwać trener Polaków Paulo Sousa i jego asystent Manuel Julio Cordeiro da Silva Pereira. Widać, że portugalskim szkoleniowcom góralskie rytmy bardzo przypadły do gustu.

screen YouTube/PZPN Łączy Nas Piłka

Czas na mecze

Jednak już niebawem biało-czerwonych czekają kolejne mecze. 14 czerwca polscy piłkarze rozegrają pierwszy mecz w Euro 2020. Polacy zmierzą się ze Słowacją. Biało-czerwoni ten mecz zagrają na stadionie w Petersburgu. Miejmy nadzieję, że koncert i wspólna zabawa pomogła im się zrelaksować przed tym ważnym, sportowym spotkaniem.

screen YouTube/PZPN Łączy Nas Piłka

Źródło: YouTube/PZPN Łączy Nas Piłka

Video, Zdjęcia: YouTube/PZPN Łączy Nas Piłka

 

Komentarze