PONĘTNE ZDJĘCIA PIERWSZEJ DAMY trafiły do sieci! Pokazała swoje…

dama

Fabiola Yáñez została pierwszą damą Argentyny po zwycięstwie Alberta Fernándeza w wyborach prezydenckich. Pomimo wielkiego przywiązania Ameryki Łacińskiej do religii i sakramentów takich jak ślub kościelny, pierwsza dama nie jest nawet żoną nowego przywódcy kraju. Do sieci trafiły jej ponętne zdjęcia.

Jeszcze niedawno zajmowała się aktorstwem i dziennikarstwem, dziś jest pierwszą damą Argentyny. Fabiola Yáñez pomimo swojej popularności nie zdradza zbyt wiele szczegółów ze swojego życia prywatnego.  Fakt, który wzbudza kontrowersje to to, że pomimo tytułu jaki otrzymała kobieta nie jest nawet żoną prezydenta Argentyny. W tamtejszej części świata można uważać to za skandal. W krajach latynoamerykańskich bardzo ważne są bowiem wartości religijne takie jak życie w małżeństwie. Oznacza to, że życie na tzw. „na kocią łapę” jest wręcz skandalicznym zachowaniem, zwłaszcza u pary reprezentujące kraj.

 

ZOBACZ TAKŻE: MAKABRYCZNE ODKRYCIE policjantów! W zamrażarce znaleźli…

 

Pomimo starań kasowania ponętnych zdjęć Yáñez z profili społecznościowych stare zdjęcia wciąż krążą w Internecie.   usilnych starań kasowania z profili społecznościowych ponętnych zdjęć z przeszłości, stare fotografie nowej pierwszej damy wciąż krążą po sieci. Pozuje na nich swoje kobiece kształty w skąpych, ledwo zakrywajacych ciało bluzkach.  Mimo tylu kontrowersji wokół jej osoby Fabiola Yáñez pojawiła się ostatnio nawet na audiencji u papieża Franciszka. Pierwsza dama przywitała Ojca Świętego gorącym uściskiem, wręczając mu podarunek.

Fabiola Yáñez urodziła się w argentyńskim mieście Villa Regina, 14 lipca 1981 roku. Obecnie ma więc 38 lat. Ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie w Palermo, studiując aktorstwo.

 

zdjęcia

zdjęcia

 

 

Foto: www.instagram.com/fabiolaoficialok

Komentarze