Poważna CHOROBA DODY?! Na zdjęciach widać jak jej ciało…

Poważna choroba Dody? Widać zmiany na ciele.

Doda to jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek w Polsce. Miliony Polaków pokochały ją za oryginalny styl bycia oraz hitowe piosenki. Wokalistka znana jest przede wszystkim z zespołu „Virgin”. W ciągu swojej kariery nagrała takie hity jak „Dżaga”, „Szansa” czy „Nie daj się”. Ostatnio głośno o Dodzie było za sprawą jej byłego partnera Emila Haidara.

Teraz jednak światło dzienne ujrzały nowe fakt ws. artystki. Ma to związek z jej zdrowiem. Doda postanowiła pokazać na Instagramie gorące zdjęcia w bikini. Ten fakt nikogo nie dziwi – Doda słynie z pięknego ciała. Jednak fani dostrzegli coś niepokojącego. Chodzi o poważną chorobę? Na zdjęciach widać jak ciało Dody…

mizernieje. Artystka zdaniem komentujących wygląda na bardzo wychudzoną. Niektórzy sugerują anoreksję. Na fotografiach widać, że Doda sporo schudła a nigdy nie miała powodów do zrzucania kilogramów. Jak się okazuje powodem utraty wagi ma być założony przez Dodę aparat ortodontyczny. Wokalistka przyznała, że ból zębów spowodował, że zaczęła jeść mniej.

Zdaniem niektórych dodatkowym powodem chudnięcia artystki ma być toczący się proces z Emilem Haidarem. Sprawa ma stresować Dodę, choć wcale tego po niej nie widać.

Mimo wszystkich zawirowań Doda wraz z przyjaciółką cieszy się wakacjami. Panie zdają się świetnie bawić w swoim towarzystwie. Na profilu instagramowym Dody znajdziemy wiele materiałów z jej wakacji.

 

Komentarze